Wiadomości z Rybnika

Rybnik: Pijany i na zakazie wjechał w elewację stacji paliw!

  • Dodano: 2023-03-14 07:00, aktualizacja: 2023-03-14 13:55

Blisko 2 promile alkoholu w swoim organizmie miał 42-latek kierujący fiatem, który manewrując na parkingu stacji paliw w Rybniku uderzył w elewację budynku. Następnie podczas cofania, rybniczanin uderzył w pojemnik przy dystrybutorze paliwa. Okazało się także, że mężczyzna ma również czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Uderzył w elewację stacji paliw

Wczoraj, około godziny 7.30, dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na stacji paliw w Rybniku, przy ulicy Gliwickiej. Według relacji zgłaszającego sprawca zdarzenia jest pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci z drogówki, kierujący fiatem, manewrując na parkingu stacji paliw, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w elewację budynku. Następnie 42-letni kierowca osobówki podczas cofania uderzył w pojemnik przy dystrybutorze paliwa. Wynik badania na alkomacie wykazał w organizmie rybniczanina blisko 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd,

Za jazdę w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazu sądowego grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.

Rybnik: Pijany i na zakazie wjechał w elewację stacji paliw! / fot. KMP Rybnik

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również