Wiadomości z Rybnika

Rybniccy policjanci promowali służbę na Targach Pracy

  • Dodano: 2023-06-02 07:00, aktualizacja: 2023-06-01 23:21

W Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyły się Targi Pracy. Wśród potencjalnych pracodawców nie zabrakło stanowiska przygotowanego przez rybnicką komendę.

W Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyły się Targi Pracy. Organizatorami Targów było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rybniku wraz ze szkołą. Celem Targów była prezentacja ofert pracy oraz promocja zatrudnienia dla młodzieży. Uczniowie mogli zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy stałej, sezonowej oraz pracy za granicą.

Wśród pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb, swoje stoisko informacyjne przygotowali również policjanci z Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi. Specjalista z zespołu kadr – sierżant sztabowy Barbara Klamecka wraz z sierżantem sztabowym Dariuszem Moc opowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach największej formacji mundurowej w kraju.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również