Wiadomości z Rybnika

Rozpoznajesz te kobiety? Powiadom policję!

  • Dodano: 2022-10-12 06:00, aktualizacja: 2022-10-11 21:30

Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości kobiet widocznych na opublikowanych zdjęciach.

Poznajesz te kobiety?

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują kobiet podejrzewanych o kradzież. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia 2022 roku, około godziny 14:00 w Rybniku, przy ulicy Dąbrówki. Do mieszkania pokrzywdzonego zapukała kobieta w wieku około 25 lat z nałożoną maseczką na twarzy i poprosiła o coś do picia. Mężczyzna udał się do kuchni, aby przygotować jej herbatę. Po chwili zorientował się, iż kobieta jest wewnątrz jego mieszkania wraz z inną podejrzewaną. Druga z podejrzewanych miała być starsza, o ciemniejszej karnacji. Kobiety wewnątrz mieszkania miały być około 10 – 15 minut. Po ich wyjściu z mieszkania pokrzywdzony zorientował się, iż skradziono mu 5 tysięcy złotych.

Osoby, które rozpoznają kobiety na załączonych zdjęciach z monitoringu oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym rybnickiej komendy tel. 47 85 572 55. Informację można również przesłać mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również