Wiadomości z Rybnika

Robert Cebula nowym Sekretarzem Rybnika. Poznaj jego sylwetkę

  • Dodano: 2023-03-03 07:15, aktualizacja: 2023-03-02 21:14

Robert Cebula objął 1 marca stanowisko Sekretarza Miasta Rybnika. O powierzeniu tej funkcji dotychczasowemu naczelnikowi Wydziału Marketingu i Mediów zdecydował Prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Sylwetka nowego sekretarza

Robert Cebula ma 37 lat, z samorządem związany jest od 2004 roku, kiedy rozpoczął staż w urzędzie miasta Jastrzębie-Zdrój. W 2009 roku Ukończył Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych w Poznaniu (Wydział Zamiejscowy w Katowicach) na kierunku komunikacja społeczna ze specjalnością dziennikarską. Od 2005 roku pracował w jastrzębskim urzędzie miasta. W 2010 roku został zastępcą rzecznika prasowego, a w 2013 roku redaktorem naczelnym miesięcznika samorządowego „Jastrząb”. W 2016 roku wygrał konkurs na naczelnika Wydziału Promocji w Urzędzie Miasta Rybnika.

Promocję Rybnika oparł o założenie, że powinna ona obejmować wszystkie najnowsze i dostępne narzędzia promocyjne, opierając się w dużej mierze na mieszkańcach miasta. Odpowiedzialny był m.in. za wprowadzenie nagradzanych systemów: Identyfikacji Wizualnej (SIW) oraz Informacji Miejskiej (SIM). W ostatnim roku wydział Marketingu i Mediów, którym kierował, pracował nad wprowadzeniem programu Rybnickiej Karty Mieszkańca.

Obecnie jest w trakcie studiów Master Businnes of Administration w Warszawie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również