Wiadomości z Rybnika

Poszukiwany uczestnik wypadku w Czerwionce-Leszczynach

  • Dodano: 2018-01-30 07:45, aktualizacja: 2018-01-30 04:37

Policjanci z Rybnika poszukują Dawida Drygały - uczestnika śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj około 3.00 w Czerwionce-Leszczynach. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu tego mężczyzny, a także każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z rybnickimi policjantami.

Do wypadku doszło dzisiaj 29 stycznia około 3.00 na skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Przemysłową w Czerwionce-Leszczynach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że kierujący chevroletem, jadąc w kierunku skrzyżowania z ulicą Młyńską, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonową latarnię. Podróżujący tym pojazdem - 17 oraz 18-letni mężczyźni, w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Rybniccy śledczy ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Dawida Drygały, a także osoby będące świadkiem zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Imię i nazwisko: Dawid Drygała

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.