Wiadomości z Rybnika

Parkuj i ozonuj w Rybniku

  • Dodano: 2020-08-31 07:15, aktualizacja: 2020-08-30 22:19

Od soboty, 29 sierpnia, klienci dwóch miejskich parkingów mogą korzystać z samoobsługowych ozonatorów, pozwalających na szybkie odkażanie samochodu.

Urządzenia zamontowane zostaną na razie na dwóch miejskich parkingach – przy ul. 3 Maja i Kotucza (po jednym w każdej lokalizacji). 

– Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie z sobą pandemia, stworzyliśmy i opatentowaliśmy ogólnodostępne samoobsługowe urządzenie do ozonowania samochodów, które pomaga zwalczać bakterie i wirusy – wyjaśnia Robert Grzybek z firmy O-Zonic Sp. z o.o.

Urządzenie wykorzystuje bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i dezynfekujące właściwości ozonu. Dzięki zwiększonej  mocy skutecznie zabija mikroorganizmy, grzyby oraz pleśnie z powietrza pojazdów. Jest łatwe w obsłudze – szczegółowe informacje o tym, jak skorzystać z ozonatora znajdą się na urządzeniu. 

Koszt usługi to 1 zł za 30 sekund pracy, przy czym rekomendowany czas ozonowania dla średniej wielkości pojazdu to 10 minut (koszt: 20 zł). 

Urządzenia działają od soboty, 29 sierpnia – teraz tylko na bilon, lecz w najbliższym czasie zostaną wyposażone w terminale do płatności kartą. 

Samoobsługowy ozonator zamontowany został już w sąsiedztwie myjni samochodowej u zbiegu ulic Ogrodowej i 1 Maja w dzielnicy Chwałowice. 

Parkuj i ozonuj w Rybniku

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również