Wiadomości z Rybnika

Oblicza piękna z Jadwigą Pietrek. Dołącz do spotkania z malarką

  • Dodano: 2022-09-09 06:30, aktualizacja: 2022-09-08 18:52

20 września o g. 18.00 odbędzie się w Rybniku spotkanie z malarką Jadwigą Pietrek zatytułowane "O poszukiwaniu harmonii". Artystka opowie o potrzebie, poszukiwaniu i tworzeniu sztuki oraz o tym, że zawsze warto doceniać własną wrażliwość.

Oblicza piękna z Jadwigą Pietrek

W trakcie spotkania zaprezentuje różnorodność technik rysunkowych i malarskich, a także podpowie, jak rozpocząć działalność plastyczną lub określić swoje preferencje estetyczne. Na zakończenie uczestnicy spróbują odnaleźć idealną kompozycję, tworząc wspólnie barwny kolaż. 

Wydarzenie jest częścią projektu "LOVTI – oblicza piękna".

– W ten sposób rozpoczynamy cykl spotkań skupionych wokół motywu piękna. Chcemy oddać przestrzeń showroomu osobom o różnych profesjach i talentach, które wnoszą w nasze życie zachwyt, wiarę w siebie i motywację do rozwoju – mówi Zdzisława Kristof, współwłaścicielka biura projektowania wnętrz oraz showroomu Lovti w Rybniku. 

Jadwiga Pietrek jest artystką malarką i animatorką kultury. Ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego, dyplom z malarstwa uzyskała pod kierunkiem prof. Lecha Kołodziejczyka. Jako instruktor plastyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie koncentruje się na upowszechnianiu plastyki i sztuki. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem, grafiką,  fotografią. Swoje prace wielokrotnie prezentowała na wystawach indywidualnych i grupowych.

  • Co: spotkanie z malarką Jadwigą Pietrek „O poszukiwaniu harmonii”
  • Termin: 20 września 2022 r. g. 18.00
  • Miejsce: Showroom LOVTI, Rybnik ul. Chrobrego 18 
  • Osoba do kontaktu: Zdzisława Kristof, 693 610 211, biuro@lovti.pl
  • Wstęp wolny
  • Zapisy pod nr 693 610 211
Oblicza piękna z Jadwigą Pietrek. Dołącz do spotkania z malarką / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również