Wiadomości z Rybnika

O etyce biznesu i zrównoważonym rozwoju

  • Dodano: 2018-05-07 14:15

Po raz kolejny Kongres będzie wydarzeniem integrującym środowisko naukowców z polskich i zagranicznych uczelni, przedstawicieli biznesu, reprezentantów instytucji samorządowych oraz czołowych ekspertów zaangażowanych w promocję etyki biznesu i idei zrównoważonego rozwoju.

W ramach programu przewidziano prezentacje wybitnych specjalistów ze świata nauki i biznesu. Odbędą się wykłady plenarne polskich i zagranicznych gości, referaty w sekcjach tematycznych, sesje posterowe oraz dyskusje panelowe, w których wezmą udział przedstawiciele samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych, naukowcy wyższych uczelni oraz przedstawiciele środowisk biznesowych.

Poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące możliwych instrumentów instytucjonalnego wsparcia działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, w szczególności z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego (circular economy) oraz etycznych i psychologicznych aspektów pracy ludzkiej w perspektywie rozwoju przemysłu 4.0, ochrony środowiska społeczno-przyrodniczego.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Wstęp wolny.

PROGRAM KONFERENCJI

Google NewsSubskrybuj Rybnicki.com z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również