Wiadomości z Rybnika

O etyce biznesu i zrównoważonym rozwoju

  • Dodano: 2018-05-07 14:15

Po raz kolejny Kongres będzie wydarzeniem integrującym środowisko naukowców z polskich i zagranicznych uczelni, przedstawicieli biznesu, reprezentantów instytucji samorządowych oraz czołowych ekspertów zaangażowanych w promocję etyki biznesu i idei zrównoważonego rozwoju.

W ramach programu przewidziano prezentacje wybitnych specjalistów ze świata nauki i biznesu. Odbędą się wykłady plenarne polskich i zagranicznych gości, referaty w sekcjach tematycznych, sesje posterowe oraz dyskusje panelowe, w których wezmą udział przedstawiciele samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych, naukowcy wyższych uczelni oraz przedstawiciele środowisk biznesowych.

Poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące możliwych instrumentów instytucjonalnego wsparcia działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, w szczególności z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego (circular economy) oraz etycznych i psychologicznych aspektów pracy ludzkiej w perspektywie rozwoju przemysłu 4.0, ochrony środowiska społeczno-przyrodniczego.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Wstęp wolny.

PROGRAM KONFERENCJI

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również