Wiadomości z Rybnika

Kolejna edycja programu "Ciepłe Mieszkanie" w Rybniku. Wypełnij ankietę!

  • Dodano: 2023-10-05 11:00

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłosił nabór wniosków w kolejnej edycji programu Ciepłe Mieszkanie. Za pośrednictwem ankiet władze miasta rozeznają zainteresowanie mieszkańców udziałem w programie.

Ankieta na temat programu "Ciepłe Mieszkanie"

Mieszkańców, zainteresowanych wsparciem w ramach programu Ciepłe Mieszkanie - edycja druga, prosimy o wypełnienie zmieszczonej niżej ankiety. Ankieta nie stanowi żadnego zobowiązania czy też deklaracji udziału w programie. Ma ona na celu zebranie informacji, które pomocne będą w pozyskaniu ewentualnego dofinansowania w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” na wymianę źródeł ciepła. - apelują władze miasta Rybnika.

Wypełnioną ankietę można:

  • złożyć w Kancelarii Urzędu, ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik,
  • wysłać pocztą na adres ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik,
  • przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: czgm2@um.rybnik.pl

Kto może wypełnić ankietę?

Ankieta dotyczy wyłącznie lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych położonych na terenie Miasta Rybnika, w których źródło ogrzewania stanowi nieefektywne źródło ciepła na paliwo stałe – niespełniające minimum 5 klasy wg normy przenoszącej normę europejską EN 303 – 5.

Ankieta skierowana jest dla osób, najemców i małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali) zainteresowanych dofinansowaniem na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe, służące do ogrzewania i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Rybnika.

Oszacowana na podstawie ankiet liczba osób zainteresowanych dofinansowaniem będzie stanowić podstawę do przygotowania ewentualnego wniosku o dofinansowanie inwestycji, który Miasto Rybnik będzie mogło złożyć w ramach ogłoszonego naboru.

Ankieta

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również