Wiadomości z Rybnika

Focus na 4 łapy - PSYjacielski miesiąc w Focus Park Rybnik

  • Dodano: 2022-04-11 07:00, aktualizacja: 2022-04-10 21:50

Kwiecień – to wyjątkowo PSYjacielski miesiąc w Focus Park Rybnik! Miłośnicy psiaków do końca miesiąca mogą podziwiać wystawę zdjęć podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Rybniku.

A 30 kwietnia wziąć udział w niezwykłym evencie, który będzie również niepowtarzalną okazją do spędzenia wspólnego czasu ze swoim czworonogiem w centrum Focus Park!

PSYgarnij PSYjaciela – autorska wystawa fotograficzna 1-30 kwietnia

Dlaczego warto adoptować zwierzaki? Odpowiedź jest całkiem prosta! Psiaki to cudowni przyjaciele, bez których niektórzy nie wyobrażają sobie życia. Celem wystawy jest popularyzacja adopcji zwierząt, a jej bohaterami są podopieczni Schroniska dla Zwierząt w Rybniku. Fotografie piesków przez cały miesiąc będą zdobić 1 piętro galerii, gdzie – zgodnie z ideą fotografa Macieja Gapińskiego – prezentują się w sposób naturalny i prawdziwy - tak, aby jak najlepiej oddać swój charakter, wizerunek i emocje. Przechadzając się między portretami merdających wielbicieli kanapy, możecie zapoznać się z ich opisem oraz, co ważne, zapamiętać (a najlepiej zapisać!) imię wybranka. Na wystawie znajdują się także niezbędne informacje na temat procesu adopcyjnego psiaków, warto się z nimi zapoznać zanim zdecydujecie się na spotkanie ze swoim przyszłym PSYjacielem.

Focus na 4 ŁAPY – wyjątkowy PSI event – 30 kwietnia

W ostatni dzień kwietnia, mieszkańcy Rybnika będą mogli zaplanować wizytę do Focus Park wraz ze swoim psim pupilem, na których czekać będzie ogrom niespodzianek! Wśród przygotowanych atrakcji pojawią się:

  • punkt foto, w którym nasz fotograf uwieczni Twojego pupila
  • stanowisko z chustami dla czworonożnych przyjaciół z możliwością ich spersonalizowania poprzez nadruk imienia
  • mini targi - spotkanie z lokalnymi wystawcami, którzy zaprezentują m.in. przepiękne akcesoria dla pupilów i pyszne smakołyki, a także udzielą porad behawiorystycznych i groomerskich,
  • zbiórka darów na rzecz schroniska w Rybniku – każdy z odwiedzających może przynieść ze sobą karmę dla psiaków, smycze, zabawki itp.
  • bezpłatne szczepienia zwierzaków zorganizowane we współpracy z lokalnym gabinetem weterynaryjnym (przy głównym wejściu do galerii – od strony ulicy Rynkowej)

Zaprasza się wszystkich właścicieli psiaków, którzy chcą wziąć udział w niezwykłej akcji i przy okazji wybrać się na wspólne zakupy ze swoim pupilem. O możliwości wejścia do danego sklepu z czworonożnym przyjacielem poinformuje Was odpowiednia naklejka na witrynie.

Mój PSYjaciel pies - konkurs na Facebooku

Ale to nie wszystko! Na Facebooku Focus Park Rybnik w dniach 18-24 kwietnia odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Co zrobić, aby je zgarnąć? Wystarczy wstawić pod postem konkursowym zabawne zdjęcie swojego czworonożnego przyjaciela.  Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!

O zarządcy

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. 

Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ideą „Making cities vibe” – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój miast. Apsys Polska łączy profesjonalizm z szacunkiem do tradycji, historii miejsca, jego otoczenia oraz odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Biorąc pod uwagę specyfikę danej lokalizacji, tworzy innowacyjne projekty „szyte na miarę”, w harmonii z miastem i potrzebami jego mieszkańców, uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta.

Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 23 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie. 

O właścicielu

Union Investment Real Estate to wiodąca międzynarodowa firma, zarządzająca aktywami oraz inwestycjami w branży nieruchomości, specjalizująca się w otwartych funduszach inwestycyjnych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Union Investment Real Estate zarządza obecnie aktywami o wartości ponad 26,3 miliardów Euro w 23 krajach, w 20 funduszach nieruchomości.
Więcej na www.union-investment.com/realestate

Focus na 4 łapy - PSYjacielski miesiąc w Focus Park Rybnik / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również