Wiadomości z Rybnika

FOCUS NA 4 ŁAPY - jak spędzono święto czworonożnych PSYjaciół?

  • Dodano: 2022-05-18 12:45

100 psiaków – niemal tyle skorzystało z możliwości bezpłatnych szczepień oraz uzyskało porady weterynaryjne. To tylko kilka z atrakcji, które odbywały się podczas akcji FOCUS NA 4 ŁAPY.

Ubiegły miesiąc w Focusie minął pod znakiem miłości do psiaków, która wprost opanowała wszystkich odwiedzających centrum handlowe. Przez cały kwiecień mieszkańcy Rybnika mogli podziwiać przepiękną wystawę zdjęć podopiecznych z rybnickiego Schroniska dla Zwierząt, a 30 kwietnia wziąć udział w wyjątkowym evencie ze swoim psiakiem.

Prawdziwe święto czworonożnych PSYjaciół!

W ostatnim dniu kwietnia Focus Park opanowały psiaki – zarówno te duże, jak i małe. Wraz ze swoimi właścicielami miały okazję nie tylko udać się na wspólny shopping, ale przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowej akcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w mediach. W ramach eventu rybnickie centrum handlowe przygotowało liczne atrakcje, a wśród nich: możliwość stworzenia spersonalizowanej chusty dla zwierzaków, udział w targach wystawców, którzy zaprezentowali bogatą ofertę psich przysmaków i akcesoriów, a także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w strefie foto. Podczas eventu obecne było RADIO90, które przeprowadzało wywiady z uczestnikami akcji. 

Bezpłatne szczepienia przeciw wściekliźnie, a także porady weterynaryjne cieszyły się największą popularnością wśród uczestników eventu! Podczas akcji udało się zaszczepić niemal 100 psiaków, a jeszcze więcej miało szansę porozmawiać z obecnymi na miejscu weterynarzami z lokalnej lecznicy. Dodatkowo, podczas akcji Focus Park zorganizował zbiórkę darów na rzecz czworonożnych podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Rybniku, dzięki której udało się zebrać ogromną ilość karmy i akcesoriów. Wszystko zostanie przekazane do rybnickiego schroniska.

FOCUS NA 4 ŁAPY okazał się być doskonałą okazją do zakupów ze swoim psiakiem – wielu najemców zaangażowało się w tę inicjatywę pozwalając na wspólne wejście do poszczególnych sklepów, w których pojawiły się informacyjne naklejki. To, co jednak przyniosło największą radość to informacja na temat czworonożnych bohaterów kwietniowej wystawy, którzy oczarowali swoich nowych przyjaciół na całe życie i znaleźli kochający dom. To Benio, Wasyl, Atos, Hektor, Fąfel i Korek, między innymi których zdjęcia można było podziwiać w rybnickim centrum handlowym. 

Choć akcja FOCUS NA 4 ŁAPY dobiegła końca właściciele psiaków z pewnością nie raz będą mieli jeszcze szasnę zawitać do rybnickiego centrum handlowego!

O zarządcy

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. 

Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ideą „Making cities vibe” – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój miast. Apsys Polska łączy profesjonalizm z szacunkiem do tradycji, historii miejsca, jego otoczenia oraz odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Biorąc pod uwagę specyfikę danej lokalizacji, tworzy innowacyjne projekty „szyte na miarę”, w harmonii z miastem i potrzebami jego mieszkańców, uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta.

Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 m2. GLA w 23 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie. 

O właścicielu

Union Investment Real Estate to wiodąca międzynarodowa firma, zarządzająca aktywami oraz inwestycjami w branży nieruchomości, specjalizująca się w otwartych funduszach inwestycyjnych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Union Investment Real Estate zarządza obecnie aktywami o wartości ponad 26,3 miliardów Euro w 23 krajach, w 20 funduszach nieruchomośc

FOCUS NA 4 ŁAPY - jak spędzono święto czworonożnych PSYjaciół? / fot. org.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również