Wiadomości z Rybnika

Dzień z kryminologią w Rybniku. Przyjdź na warsztaty!

  • Dodano: 2023-11-20 10:45

24 listopada Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Filia w Rybniku organizuje event z udziałem rybnickich mundurowych. Nasz policjant poprowadzi panel "Działania technika kryminalistyki".

Warsztaty z kryminologii

24 listopada o godzinie 9:50 rozpocznie się warsztat "Działania technika kryminalistyki", który zostanie poprowadzony przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Nasz technik zaprezentuje metody swojej pracy i sposoby wykonywania czynności w poszeczególnych sytuacjach. Przedstawi część sprzetu, na którym pracuje i opowie o jego funkcjach. Pokrótce opowie także o kryminalistyce - metodach, sposobach i środkach rozpoznawania i wykrywnia przestępstw i ich sprawców. W czasie wydarzenia będzie można zadać pytania i porozmawiać z policjantem.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:00. W tym czasie prócz warsztatu z udziałem policjantów, poprowadzone zostaną także inne warsztaty:

  • "Kryminologia w pigułce"
  • "Kamera termowizyjna w pigułce"
  • "Psychologia sytuacji kryzysowych"

Wszystko będzie miało miejsce przy ul. Kościuszki 54 w Rybniku, gdzie znajduje się Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Filia w Rybniku.

Dzień z kryminologią w Rybniku. Przyjdź na warsztaty! / fot. KMP Rybnik

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również