Wiadomości z Rybnika

Dzień Dobry TVN z Rybnika

  • Dodano: 2021-12-17 06:30, aktualizacja: 2021-12-16 22:55

W sobotę, 18 grudnia na rybnickim rynku rozgości się świąteczne studio programu Dzień Dobry TVN. Z wydarzeniem związane będą utrudnienia w dojeździe tego dnia na rynek.

Rybnik, wraz z sześcioma innymi polskimi miastami, znalazł się na tegorocznej świątecznej trasie programu Dzień Dobry TVN. Poranny program z Rybnika transmitowany będzie w najbliższą sobotę, od 8.00 do 11.30.

Wcześniej, bo już od 16 grudnia rozpocznie się budowa mobilnego studia programu, które będzie miało formę świątecznego miasteczka. Fani programu będą mogli poczuć prawdziwą magię świąt. W otoczeniu choinek, girland i lampek będzie okazja do spotkania na żywo z popularnymi prezenterami stacji TVN - m.in. Dorotą Wellman.

Nie zabraknie też rybnickich akcentów - wystąpią m.in mażoretki wraz z Miejską Orkiestrą Dętą "Rybnik", Sabina Jeszka czy zespół Rekiny z Nacyny. Swój  finał będzie miała akcja "Rybnik mówi dobranoc", której celem była pomoc 220 dzieciom z sierocińca w Ukrainie.

W ramach DDTVN zaplanowano też „wejścia pogodowe”. Tego dnia prognoza pogody zapowiadana będzie z Zabytkowej Kopalni Ignacy.

Utrudnienia

Organizacja wydarzenia będzie się jednak wiązała z pewnymi ograniczeniami dla korzystających z płyty rynku. W sobotę, 18 grudnia wszelkie wjazdy na rynek np.  z zaopatrzeniem powinny się zakończyć do godz. 7.30.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również