Wiadomości z Rybnika

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie

  • Dodano: 2020-10-08 06:30, aktualizacja: 2020-10-07 19:36

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie już w sobotę 24 października 2020 r. w godz. 9.00 - 14.00

Teatralne Warsztaty Mistrzowskie
"Teatr improwizacji jako efektywne i efektowne narzędzie w procesie nauczania".

w sobotę 24 października 2020 r. w godz. 9.00 - 14.00                                                  

Koszt warsztatów - 100 zł.

Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze tym nie ma scenariusza, przygotowanych postaci, tekstów - inspiracje pochodzą z publiczności i od aktorów. Spotkanie będzie propozycją zestawu ćwiczeń, które wzmacniają konkretne umiejętności miękkie takie jak uważność, empatia, budowanie relacji w grupie, skupienie, refleks, reaktywność, kreatywność, pewność siebie oraz wiele innych. Ćwiczenia są w 100% praktyczne, zabawne i angażujące. Teatr improwizacji jest bogatym źródłem ćwiczeń, które można wykorzystać do pracy z grupami na każdym stopniu zaawansowania lub stażu działania ze sobą. Uczestnicy poznają zestaw ćwiczeń, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy. 

Warsztat poprowadzi Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji IMPROKRACJA www.improkracja.pl, duetów Dwaj Panowie oraz Artur i Tomek. Uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Współzałożyciel Akademii Improwizacji - jednego z najlepszych ośrodków w Polsce prowadzących warsztaty i szkolenia na bazie współczesnej improwizacji teatralnej. Dyrektor artystyczny Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji Teatralnej DOLi. Ze sceną związany od 2006 roku.

Teatr Improwizacji - akceptacja zmian / Artur Jóskowiak / TEDxUWr:


Teatr improwizacji Improkracja:

Warsztaty Mistrzowskie odbędą się w Domu Kultury Chwałowice (Rybnik ul. 1 Maja 91B), wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela Katarzyna Chwałek-Bednarczyk: dkchwalowice.eventy@gmail.com, tel.  664173856.

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również