Wiadomości z Rybnika

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie

  • Dodano: 2020-10-08 06:30, aktualizacja: 2020-10-07 19:36

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie już w sobotę 24 października 2020 r. w godz. 9.00 - 14.00

Teatralne Warsztaty Mistrzowskie
"Teatr improwizacji jako efektywne i efektowne narzędzie w procesie nauczania".

w sobotę 24 października 2020 r. w godz. 9.00 - 14.00                                                  

Koszt warsztatów - 100 zł.

Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze tym nie ma scenariusza, przygotowanych postaci, tekstów - inspiracje pochodzą z publiczności i od aktorów. Spotkanie będzie propozycją zestawu ćwiczeń, które wzmacniają konkretne umiejętności miękkie takie jak uważność, empatia, budowanie relacji w grupie, skupienie, refleks, reaktywność, kreatywność, pewność siebie oraz wiele innych. Ćwiczenia są w 100% praktyczne, zabawne i angażujące. Teatr improwizacji jest bogatym źródłem ćwiczeń, które można wykorzystać do pracy z grupami na każdym stopniu zaawansowania lub stażu działania ze sobą. Uczestnicy poznają zestaw ćwiczeń, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy. 

Warsztat poprowadzi Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji IMPROKRACJA www.improkracja.pl, duetów Dwaj Panowie oraz Artur i Tomek. Uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Współzałożyciel Akademii Improwizacji - jednego z najlepszych ośrodków w Polsce prowadzących warsztaty i szkolenia na bazie współczesnej improwizacji teatralnej. Dyrektor artystyczny Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji Teatralnej DOLi. Ze sceną związany od 2006 roku.

Teatr Improwizacji - akceptacja zmian / Artur Jóskowiak / TEDxUWr:


Teatr improwizacji Improkracja:

Warsztaty Mistrzowskie odbędą się w Domu Kultury Chwałowice (Rybnik ul. 1 Maja 91B), wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela Katarzyna Chwałek-Bednarczyk: dkchwalowice.eventy@gmail.com, tel.  664173856.

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Teatralne Warsztaty Mistrzowskie

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.