Wiadomości z Rybnika

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na koncert "Alicja Janosz Dzieciom"

  • Dodano: 2021-04-30 06:30, aktualizacja: 2021-04-29 19:01

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na koncert "Alicja Janosz Dzieciom" w ramach Festiwalu RAJ NAJNAJ 4. Letnia Akademia Malucha 29-30.05.2021.

Alicja Janosz Dzieciom to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokajają również gusta rodziców

Znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie album. Łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty. Zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości wspierają dzieci w doświadczaniu różnych emocji. Projekt "Alicja Janosz Dzieciom" powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z mężem Bartoszem Niebieleckim - producentem krążka i współautorem większości piosenek, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Płyta składa się z 10 piosenek oraz z 10 podkładów - do każdej z nich. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, skończywszy na tanecznym funky. Promocji płyty służą energetyczne koncerty, grane przez zawodowych muzyków, znanych ze współpracy z topowymi polskimi artystami, takimi jak Anita Lipnica, Katarzyna Groniec, LUC, Mesajah i wielu innych. 

Na koncercie w Chwałowicach, oprócz piosenek z płyty "Alicja Janosz Dzieciom” usłyszymy również największe hity z bajek Disney'a czy z Akademii Pana Kleksa.

Alicja Janosz - kocha pisać, komponować i śpiewać. Na scenie zadebiutowała jako 8-latka. Mając 15 lat wygrała "Szansę na Sukces”, a w wieku 17 lat - pierwszy Polski talent-show pt. "Idol”. Prędko ukazała się moja debiutancka płyta „Ala Janosz”. Po kilku latach wydała dwa solowe albumy "Vintage” i "Retronowa” oraz dwa krążki z zespołem HooDoo Band, z którym zagrała wiele koncertów, a płyty zdobyły status Złotej Płyty i nominację do nagrody Fryderyka. Od 3 lat pracuje z dziećmi w Wolnej Szkole i prowadzi warsztaty wokalne dla maluszków i dla młodzieży. Dzięki pracy z nimi i swojemu 6 letniemu synowi, który wziął udział w nagraniach, powstał wyjątkowy dla niej projekt ALICJA JANOSZ DZIECIOM. Alicja uwielbia spędzać czas z ludźmi pełnymi pasji i serdeczności. Kocha tworzyć i to nie tylko muzykę.

Pisze felietony do magazynu "EkoStyle”, tworzy łapacze snów, daje drugie życie starym przedmiotom. Kocha jogę (zwłaszcza aerial jogę, poznaje też kundalini), uwielbia znajdywać "perełki” w lumpeksach. Jak sama mówi: "Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności”.

  • Koncert "Alicja Janosz Dzieciom”
  • w niedzielę 30 maja 2021 r. o godz. 17.00
  • w ramach Festiwalu RAJ NAJNAJ 4. Letnia Akademia Malucha 29-30.05.2021.
  • Bilety - 35 zł/os do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.
     
Dom Kultury Chwałowice zaprasza na koncert "Alicja Janosz Dzieciom"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również