Wiadomości z Rybnika

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Kabaretowy Poligon

  • Dodano: 2021-03-12 06:30, aktualizacja: 2021-03-24 20:17

Kabaretowy Poligon możemy zobaczyć już drugi raz w Domu Kultury w Chwałowicach.

Tak wyczekiwany, tak wytęskniony, tak fantastyczny! Poligon Kabaretowy po raz drugi w Rybniku w sobotę 24 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00.

Bilety: 40 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com. UWAGA! Bawimy się spełniając wszystkie kryteria sanitarne, dlatego też w sprzedaży znajduje się tylko 115 biletów!

Poligon pojawi się w Chwałowicach już po raz drugi. Ponownie zobaczycie i usłyszycie premierowe skecze, przyznacie punkty i będziecie się świetnie bawić. O wysoki poziom żartów zadbają: Kabaret Kałasznikof www.facebook.com/KabaretKalasznikof/ - gospodarze, gospodynie i ulubieńcy publiczności, Kabaret Chyba www.kabaretchyba.pl, www.facebook.com/kabaret.chyba/ - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia, Antoni Gorgoń Grucha www.facebook.com/antonigorgongrucha - szalony solista, Bartosz Gajda  www.facebook.com/bartoszgajdaofficial i Jarek Marek Sobański - okazjonalny duet legendarnych kabareciarzy. 

Przystanek Radość - Kabaret Chyba - "Komisja smogowa": 

Przystanek Radość - Antoni Gorgoń Grucha - "Kandydat":

Przystanek Radość - Kabaret Kałasznikof - "Teściowa":

Polsat - Bartosz Gajda - "Przedszkole":

Kabaret Słuchajcie - "Człowiek który nie został papieżem":

Poligon Kabaretowy to widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Na każdy występ składają się premierowe skecze i piosenki, a widownia wybiera zwycięzcę poligonu, przyznając artystom punkty wedle własnego uznania. Występujący artyści słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwych puent. Jak zawsze w programie nie zabraknie premierowych skeczy napisanych specjalnie na Poligon, monologów i piosenek. Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawiają, że wieczór kabaretowy będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Kabaretowy Poligon

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.