Wiadomości z Rybnika

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Kabaretowy Poligon

  • Dodano: 2021-03-12 06:30, aktualizacja: 2021-03-24 20:17

Kabaretowy Poligon możemy zobaczyć już drugi raz w Domu Kultury w Chwałowicach.

Tak wyczekiwany, tak wytęskniony, tak fantastyczny! Poligon Kabaretowy po raz drugi w Rybniku w sobotę 24 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00.

Bilety: 40 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com. UWAGA! Bawimy się spełniając wszystkie kryteria sanitarne, dlatego też w sprzedaży znajduje się tylko 115 biletów!

Poligon pojawi się w Chwałowicach już po raz drugi. Ponownie zobaczycie i usłyszycie premierowe skecze, przyznacie punkty i będziecie się świetnie bawić. O wysoki poziom żartów zadbają: Kabaret Kałasznikof www.facebook.com/KabaretKalasznikof/ - gospodarze, gospodynie i ulubieńcy publiczności, Kabaret Chyba www.kabaretchyba.pl, www.facebook.com/kabaret.chyba/ - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia, Antoni Gorgoń Grucha www.facebook.com/antonigorgongrucha - szalony solista, Bartosz Gajda  www.facebook.com/bartoszgajdaofficial i Jarek Marek Sobański - okazjonalny duet legendarnych kabareciarzy. 

Przystanek Radość - Kabaret Chyba - "Komisja smogowa": 

Przystanek Radość - Antoni Gorgoń Grucha - "Kandydat":

Przystanek Radość - Kabaret Kałasznikof - "Teściowa":

Polsat - Bartosz Gajda - "Przedszkole":

Kabaret Słuchajcie - "Człowiek który nie został papieżem":

Poligon Kabaretowy to widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Na każdy występ składają się premierowe skecze i piosenki, a widownia wybiera zwycięzcę poligonu, przyznając artystom punkty wedle własnego uznania. Występujący artyści słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwych puent. Jak zawsze w programie nie zabraknie premierowych skeczy napisanych specjalnie na Poligon, monologów i piosenek. Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawiają, że wieczór kabaretowy będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na Kabaretowy Poligon

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również