Wiadomości z Rybnika

Dinozaury przejmują FOCUS PARK! - wyjątkowy Dzień Dziecka

  • Dodano: 2022-05-23 14:45

Podróż do świata niezwykłych dinozaurów? Z Focus Park to możliwe! Już 1 czerwca rybnickie centrum handlowe zamieni się w legendarny Park Jurajski.

Dinozaury na Dzień Dziecka w Focus Park

Na najmłodszych czekają m.in. warsztaty paleontologiczne, konkursy z nagrodami, a także spotkanie z najsłynniejszymi bohaterami Parku. Zapowiada się wyjątkowy Dzień Dziecka!

Zbliżający się Dzień Dziecka w Focus Park to prawdziwe święto wszystkich małych miłośników legendarnego Parku Jurajskiego! Już 1 czerwca do rybnickiego centrum handlowego zawitają bohaterowie słynnego hitu kinowego, którego kolejna część wkrótce pojawi się na srebrnym ekranie Multikina w Focus Park.

Z tej okazji w godz. 12:00-20:00 zaplanowano liczne atrakcje, a wśród nich pojawią się:

  1. Wyjątkowa wystawa w formie plansz 3D z ogromnymi dinozaurami w roli głównej, które będzie można zobaczyć tylko przez specjalne okulary.
  2. Niezwykle realistyczne modele dinozaurów, które mimo groźnego wyglądu z chęcią zapozują do wspólnego zdjęcia. 
  3. Spotkanie z Velociraptorem i T-Rexem – najsłynniejszymi gadami z Parku Jurajskiego, które powitają wszystkich przybyłych na miejsce.
  4. Jurajska strefa zabaw Mattel i warsztaty paleontologiczne, które z pewnością zainteresują przyszłych badaczy wykopalisk.
  5. Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Tuż przed wyjątkowym Dniem Dziecka w Focus Park na Fanpage’u rybnickiego centrum handlowego w dniach 23-31.05 odbędzie się konkurs. Dla trzech zwycięzców przygotowano zestawy filmowych gadżetów i podwójne zaproszenia do Multikina na film Jurassic World Dominion. Fani kultowej opowieści o prehistorycznych gadach będą zachwyceni!

O zarządcy

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. 

Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ideą „Making cities vibe” – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój miast. Apsys Polska łączy profesjonalizm z szacunkiem do tradycji, historii miejsca, jego otoczenia oraz odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Biorąc pod uwagę specyfikę danej lokalizacji, tworzy innowacyjne projekty „szyte na miarę”, w harmonii z miastem i potrzebami jego mieszkańców, uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta.

Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 m2 GLA w 23 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie. 

O właścicielu

Union Investment Real Estate to wiodąca międzynarodowa firma, zarządzająca aktywami oraz inwestycjami w branży nieruchomości, specjalizująca się w otwartych funduszach inwestycyjnych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Union Investment Real Estate zarządza obecnie aktywami o wartości ponad 26,3 miliardów Euro w 23 krajach, w 20 funduszach nieruchomości.

Dinozaury przejmują FOCUS PARK! - wyjątkowy Dzień Dziecka / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również