Wiadomości z Rybnika

Codzienność w dobrej formie czyli o sile ustalania celów

  • Dodano: 2018-01-08 07:45, aktualizacja: 2018-01-08 19:22

Poczucie szczęścia i satysfakcji w dużej mierze zależy od kierunku w jakim zmierzamy. Nasza wewnętrzna nawigacja potrzebuje określenia celu wyznaczającego kierunek podróży, nadającego sens wszystkiemu co chcemy osiągnąć w naszym codziennym życiu.

Na warsztacie uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć mapę, z której będą korzystali przy podejmowaniu decyzji o realizacji postawionego sobie celu. Dowiedzą się czego pragną i nauczą się jak to realizować. Wzmocnia się również w przekonaniu by odważniej iść swoją drogą!

Piąty z sześciu warsztatów projektu "Kobieta jest zmianą"  organizowanych specjalnie dla kobiet: http://bit.ly/2xN4Xpi.

w sobotę 13 stycznia 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00 w Domu Kultury Chwałowice.

Korzyści z warsztatu:
- zobaczysz różnicę między celami a marzeniami czy życzeniami,
- dowiesz się jak w prosty sposób wyznaczać sobie priorytety,
- nabędziesz umiejętności prawidłowego wyznaczania celów, a następnie określania sposobów dążenia do ich osiągnięcia,
- dowiesz się co to są SMART cele,
- dowiesz się jak skutecznie planować i zarządzać celami w określonym czasie,
- poznasz kilka praktycznych porad jak lepiej zarządzać czasem.

Szczegóły organizacyjne: liczba uczestników - od 8 do 16 osób, wiek - do 20 do 100 lat, cena - 50 zł (płatność minimum 3 dni przed spotkaniem), miejsce warsztatu - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91B. Na uczestniczki czekać będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek. Planowana jest długa przerwa na obiad. Organizatorzy zapewniają też skrypty szkoleniowe i materiały potrzebne do zajęć.

Zapisy: warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. Kontakt do organizatora: Wioletta Fałda - tel: 662 066 591, mail: wioletta.falda@gmail.com.

Prowadząca: Alicja Kulpa - pedagog, doradca zawodowy, trener.

Od pięciu lat pracuje jako doradca zawodowy z młodzieżą, fascynuje ją to jak odkrywają siebie, tworzą wizję, wyznaczają cele, podejmują decyzje i można ich w tym wspierać. Stawiając na swój rozwój w ostatnim czasie ukończyła szkołę trenerów, prowadzi warsztaty z tematyki psycho-społecznej, współtworzyła projekt Kobieta jest zmianą, z którego jest bardzo dumna. Interesuje ją również zarządzanie zasobami ludzkimi, z tej tematyki także posiada dyplom. Jak mówi o sobie: "Od zawsze ważny był dla mnie człowiek i jego rozwój na każdej ważnej dla niego płaszczyźnie życia. Pracując z ludźmi staram się wspierać ich w taki sposób aby w efekcie potrafili lepiej radzić sobie sami. Słucham tego co mówią do mnie ludzie - to stanowi dla mnie źródło inspiracji. Uważam, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy".

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.