Wiadomości z Rybnika

BO 2023 - głosowanie coraz bliżej

  • Dodano: 2022-09-28 07:00, aktualizacja: 2022-09-26 19:17

Już niebawem rusza głosowanie na projekty zgłoszone w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Głosy na wybrane przez siebie projekty będzie można oddawać między 3, a 9 października.

Mieszkańcy Rybnika będą mogli oddać swój głos na jeden projekt ogólnomiejski oraz jeden projekt lokalny (dzielnicowy). Do głosowania dopuszczono 10 projektów ogólnomiejskich i 41 projektów lokalnych (dzielnicowych).

Głosować będzie można od 3 do 9 października br. Opisy projektów znajdziesz na stronie: budzet-obywatelski.rybnik.eu/projekty .

Szczegóły dotyczące głosowania

Każdy mieszkaniec Rybnika może zagłosować na jeden projekt lokalny – bez względu na dzielnicę swojego zamieszkania oraz jeden projekt ogólnomiejski.

  • Głosowanie przez Internet na projekty do budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2023 rok trwać będzie w terminie 3 – 9 października br., na stronie internetowej www.budzet-obywatelski.rybnik.eu
  • Głosowanie poprzez oddanie głosu na karcie do głosowania i wrzucenie karty do urny odbędzie się w: Punkcie Informacji Miejskiej halo!Rybnik przy ul. Jana III Sobieskiego 20, w dniach 3 – 9 października br. wybranych rybnickich szkołach, instytucjach kultury oraz jednostkach OSP.

Listy projektów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również