Wiadomości z Rybnika

Bezpłatne spotkania z prawnikami w Rybniku

  • Dodano: 2020-09-30 07:00, aktualizacja: 2020-09-30 19:37

Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego "DOGMA" organizuje cykl spotkań z prawnikami, doradcami i mediatorami, które odbędą się w Punkcie Informacji Miejskiej halo! Rybnik.

Podczas spotkań przedstawiciele Stowarzyszenia "DOGMA" będą informowali o możliwości skorzystania przez mieszkańców Rybnika z bezpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej oraz mediacji udzielanej w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego. Spotkania będą okazją do wzięcia udziału w dyskusji na temat mediacji oraz sposobów polubownego rozwiązywania sporów oraz zapoznania się z materiałami informacyjno-promocyjnymi wydanymi przez Stowarzyszenie "DOGMA". 

Zapisy na spotkania pod nr tel. 514 797 671
W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 12 osób. Na miejscu wymagane jest podpisanie oświadczenia dotyczącego wytycznych sanitarnych. 

Spotkania odbędą się zgodnie z harmonogramem

  • 3 października (sobota), godz. 12.00 - 14.00 - prawa pracodawcy i pracownika, praca zdalna oraz konflikt w miejscu pracy, mediacje w prawie pracy,
  • 15 października  (czwartek), godz. 16.00 - 18.00 - Międzynarodowy Dzień Mediacji, 
  • 24 października  (sobota), godz. 12.00 - 14.00 - świadczenia związane z rodzicielstwem: zaspokajanie potrzeb rodziny w świetle kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, urlop macierzyński, urlop wychowawczy, urlop rodzicielski,
  • 31 października (sobota), godz. 12.00 - 14.00 - prawo rodzinne (ustanie małżeństwa, majątek małżonków, władza rodzicielska, alimenty).
Google NewsSubskrybuj Rybnicki.com z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również