EwaMed - Badania psychologiczne Rybnik Rybnik

Logo EwaMed - Badania psychologiczne Rybnik Rybnik

Adres i telefon

ul. Kościuszki 22/1
44-200 Rybnik
Godziny otwarcia: Zamknięte
  • Poniedziałek: Zamknięte
  • Wtorek: 13:00-15:00
  • Środa: Zamknięte
  • Czwartek: Zamknięte
  • Piątek: Zamknięte
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Oferta

Mieszkasz w Rybniku lub okolicach? Otrzymałeś skierowanie na badania psychotechniczne? Zależy Ci na krótkim czasie oczekiwania oraz rzetelnie przeprowadzonych badaniach? Odpowiedzią jest gabinet badań psychotechnicznych EwaMed w Rybniku, który jest jednym z oddziałów sieci nowoczesnych, wyspecjalizowanych pracowni badań psychotechnicznych, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Firma EwaMed wpisana została do Rejestru Pracowni Psychologicznych w 2009 roku i od ponad 10 lat zajmuje się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym. W bogatej ofercie naszych usług znajdują się badania psychotechniczne, badania psychologiczne, badania dla kierowców oraz badania dla operatorów maszyn i pracowników, od których wymaga się pełnej sprawności psychoruchowej.

Gabinet badań psychologicznych w Rybniku - EwaMed posiada nowoczesną aparaturę oraz testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalistyczny sprzęt oraz doświadczeni psychologowie to gwarancja rzetelnych i sprawnych badań. Nasze atuty to: najwyższa jakość świadczonych usług, miła i komfortowa atmosfera oraz brak kolejek. Zapewniamy atrakcyjne rabaty dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego gabinetu badań psychotechnicznych w Rybniku!

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • EwaMed - Badania psychologiczne Rybnik posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rybnika od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.