Wiadomości z Rybnika

Wyraź swoją osobowość poprzez modę - koszulki damskie z napisami

  • Dodano: 2019-02-06 12:30

Moda jest sposobem na wyrażenie swojej osobowości. Przede wszystkim dzięki niej można manifestować swoje poglądy i przekonania. To dlatego wiele osób wybiera koszulki z symbolami, np. pacyfkami czy też znakiem nieskończoności bądź yin i yang.

Nie brakuje również takich, którzy wybierają różne napisy motywacyjne, czy też cytaty. Koszulki z napisami damskie odnoszą się albo do subtelnej, kobiecej natury i seksapilu albo też są manifestacją feministycznych poglądów. Nierzadko są również formą żartu. Wybierając takie koszulki możesz poprzez modę wyrazić co czujesz albo spowodować uśmiech na czyjejś twarzy.


Damskie koszulki z napisami patriotycznymi


Wśród wielu modeli koszulek damskich możesz wybrać te z napisami patriotycznymi. Odwołują się do historii i są dobrym wyborem dla tych, którzy chcą pokazać przywiązanie do niej. Oczywiście napis można również wymyślić samodzielnie i nadrukować na basicowym t-shircie. Wszystko zależy od twoich preferencji.


Koszulki z napisami motywacyjnymi


Jednym z popularniejszych trendów jest coaching. Wiele osób uczy innych motywacji. Coachem możesz zostać w prosty sposób, wystarczy, że zakupisz koszulkę z motywacyjnym hasłem. Koszulki z napisami zawsze przyciągają wzrok. Być może przesłanie które wybierzesz na ten dzień do kogoś trafi? Możesz wybierać pośród koszulek z aforyzmami w języku polskim i angielskim. Te drugie są chętnie i bezwiednie wybierane. Czasem nawet wiele osób nie zastanawia się z jakim napisem na koszulce chodzi po mieście, a napisy mogą być bardzo różne. Warto więc wybrać coś z czym się utożsamiasz, choć zawsze możesz stwierdzić, że to forma żartu i dystansu do siebie.

Koszulki z napisami motywacyjnymi mają swoje korzenie w latach 80-tych. Wtedy bardzo popularne były oversizowe koszulki z dużymi drukowanymi napisami. Oczywiście napisy mogą mieć też formę eksponowania marki. Nie brakuje bowiem koszulek damskich z takimi napisami. Oczywiście taki model koszulki dodaje prestiżu każdej kobiecie, podobnie jak markowa torebka damska. Takie koszulki świetnie wyglądają w towarzystwie minimalistycznej garderoby, np, prostych białych spodni czy krótszych cygaretek. Można je nosić w wersji casualowej i smart casualowej. To pomysł na wyróżnienie się w tłumie i zaznaczenie swojej obecności. Koszulki z napisami to prawdziwe must have w twojej szafie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.