Wiadomości z Rybnika

Warto montować panele ścienne w biurze? Poznaj opinie

  • Dodano: 2018-04-27 13:15

Panele ścienne znowu wróciły do mody. Jednak produkty dostępne na rynku dziś, w niczym nie przypominają, klasycznych paneli, które kojarzymy z lat dziewięćdziesiątych. Dowiedz się jak praktycznie wykorzystać panele ścienne w biurze i poznaj porady eksperta z Katowic.

Panele ścienne - sposób na wygłuszenie biura

Od kilku lat łatwo zauważyć trend związany z powstawaniem coraz większej ilości nowych biur. Pomieszczenia do pracy lokowane są nie tylko w ogromnych biurowcach i lokalach usługowych, ale również prywatnych mieszkaniach, kamienicach, a nawet kompleksach gastronomicznych. Z jednej strony takie rozwiązania są bardzo praktyczne i sprawiają, że przestrzeń biurowa jest przyjemniejsza i łatwiejsza do zagospodarowania. Z drugiej jednak nie zawsze jest tak kolorowo. Głośne dźwięki z ulic, stukot obcasów lub zabawek z sąsiednich mieszkań, a nawet zwykłe odgłosy codziennego życia mogą nam przeszkadzać w pracy. Z drugiej strony również biuro potrafi być pod tym względem problematyczne. Głośne burze mózgów, niezbyt cicha kserokopiarka lub hałaśliwy ekspres mogą uprzykrzyć życie nie jednemu sąsiadowi. Dlatego warto zadbać o wygłuszenie biura. W tym celu najlepiej sprawdzą się panele ścienne,a  szczególnie panele akustyczne, które słyną ze swoich dźwiękochłonnych właściwości. Jeśli zależy nam na mocnym efekcie, najlepiej jest połączyć panele ścienne, panele akustyczne sufitowe oraz wyposażyć biuro w wykładziny biurowe.

Zadbaj o wystrój wnętrza - poznaj oryginalne panele ścienne 3D

Panele ścienne to nie tylko praktyczne rozwiązanie dzięki, któremu w szybki sposób wygłuszymy biuro ale również  odmienimy jego oblicze. Dziś na rynku dostępne są przeróżne rodzaje i modele paneli ściennych, dzięki którym szybko i bez większych problemów możemy nadać zupełnie nowego charakteru nudnej biurowej przestrzeni. Hitem ostatnich miesięcy są Panele 3D, które w ciekawy sposób mogą imitować drewno lub szkło, stworzyć trójwymiarowe kompozycje, a nawet imitować dzieło sztuki wspólczesnej. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się w hotelach lub innych przestrzeniach użyteczności publicznej, ale również w agencjach kreatywnych, na recepcjach czy przestrzeniach artystycznych. Co ciekawe panele ścienne 3D łączą w sobie zalety tradycyjnych paneli, paneli akustycznych oraz ze względu na szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, w niczym nie są gorsze od zwykłych ścian. Pamiętajmy jednak, że kryje się tu pewne ryzyko. Bardzo łatwo w tym przypadku osiągnąć kiczowaty efekt, lub po prostu przesadzić. Jesli nie posiadamy doświdczenia w aranżacji biur lub nie jestesmy profesjonalnymi dekoratorami, skorzystajmy z pomocy projektanta wnętrz. W taki sposób na pewno zaoszczędzimy dużo, czasu, pieniędzy i nerwów związanych z planowaniem przestrzeni.

Gdzie kupić panele ścienne do biura

Panele ścienne do biura (http://nonameoffice.pl/96-panele-scienne) zawsze polecamy kupować w profesjonalnych sklepach lub salonach ekspozycyjnych specjalizujących się w wyposażeniu biurowym .  Tylko w takich miejscach uzyskamy produkty najwyżej jakości od sprawdzonych i renomowanych producentów. Odradzamy zamawiania paneli ściennych przez internet lub nabywania ich w marketach budowlanych. W takich miejscach nie dostaniemy produktów, które będą spełniać wszelkie biurowe normy, a ich niska jakość niestety przekłada się często na ich równie nieatrakcyjny wygląd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.