Wiadomości z Rybnika

Wampirzy lifting - alternatywa dla botoksu i kwasu hialuronowego

  • Dodano: 2020-06-23 15:15

Chcesz cieszyć się młodo wyglądającą skórą na wiele lat? W takim przypadku zabieg wampirzego liftingu na pewno Cię zainteresuje! To mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, która polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnie przygotowanym osoczem produkowanym z krwi. To jeden z ostatnich hitów w gabinetach medycyny estetycznej!

Specjalistyczne zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej mogą dać o wiele lepsze efekty niż pielęgnacja kosmetykami w domu. Oczywiście, nie oznacza to, że należy zapomnieć o codziennym oczyszczaniu skóry oraz nakładaniu kremów do twarzy. Dzięki medycynie estetycznej można uzyskać jednak efekty, które nie są możliwe do osiągnięcia z wykorzystaniem nawet najlepszych kosmetyków. Jednym z ostatnich hitów w branży medycyny estetycznej jest wampirzy lifting w Katowicach to miejsce, gdzie także można z niego skorzystać. Na czym polega tego typu procedura? Kiedy warto ją wybrać? Jakie daje efekty? Zapraszamy do sprawdzenia!

Wampirzy lifting, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia to jedna z najpopularniejszych procedur w medycynie estetycznej. Polega na ostrzykiwaniu skóry odpowiednimi preparatami. Substancje aktywne mogą wtedy dotrzeć w głąb skóry, gdzie działają o wiele skuteczniej niż na jej powierzchni. Podczas takich zabiegów stosuje się także osocze bogatopłytkowe. To osocze produkowane z krwi pobranej od pacjenta biorącego udział w zabiegu. Jest ona poddawana odpowiedniej obróbce w specjalnej wirówce, co powoduje powstanie osocza o dużej ilości płytek krwi. To naturalny, biozgodny z organizmem klienta preparat, który nie powoduje skutków ubocznych. Osocze bogatopłytkowe zawiera wiele substancji czynnych, w tym naturalne czynniki wzrostu, które są niezbędne do regeneracji tkanek. Posiada ono biostymulujące i biorewitalizujące działanie, co powoduje, że może ono w naturalny sposób poprawiać wygląd skóry!


Wskazania do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego:

  • pierwsze efekty starzenia się skóry, w tym zmarszczki, wiotkość
  • utrata blasku, szarość, zmęczenie skóry
  • niedoskonałości cery, w tym przebarwienia, blizny
  • jako leczenie łysienia Katowice także oferują taki zabieg


Jakie efekty daje zabieg wampirzego liftingu?

Zabieg określany jako wampirzy lifting pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów – odmładza skórę przez aktywację produkcji fibroblastów oraz kolagenu i elastyny, zmniejsza niedoskonałości, a także zatrzymuje wypadanie włosów. Te zalety powodują, że osocze bogatopłytkowe jest również traktowane jako skuteczna alternatywa dla botoksu czy kwasu hialuronowego!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.