Wiadomości z Rybnika

Wampirzy lifting - alternatywa dla botoksu i kwasu hialuronowego

  • Dodano: 2020-06-23 15:15

Chcesz cieszyć się młodo wyglądającą skórą na wiele lat? W takim przypadku zabieg wampirzego liftingu na pewno Cię zainteresuje! To mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, która polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnie przygotowanym osoczem produkowanym z krwi. To jeden z ostatnich hitów w gabinetach medycyny estetycznej!

Specjalistyczne zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej mogą dać o wiele lepsze efekty niż pielęgnacja kosmetykami w domu. Oczywiście, nie oznacza to, że należy zapomnieć o codziennym oczyszczaniu skóry oraz nakładaniu kremów do twarzy. Dzięki medycynie estetycznej można uzyskać jednak efekty, które nie są możliwe do osiągnięcia z wykorzystaniem nawet najlepszych kosmetyków. Jednym z ostatnich hitów w branży medycyny estetycznej jest wampirzy lifting w Katowicach to miejsce, gdzie także można z niego skorzystać. Na czym polega tego typu procedura? Kiedy warto ją wybrać? Jakie daje efekty? Zapraszamy do sprawdzenia!

Wampirzy lifting, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia to jedna z najpopularniejszych procedur w medycynie estetycznej. Polega na ostrzykiwaniu skóry odpowiednimi preparatami. Substancje aktywne mogą wtedy dotrzeć w głąb skóry, gdzie działają o wiele skuteczniej niż na jej powierzchni. Podczas takich zabiegów stosuje się także osocze bogatopłytkowe. To osocze produkowane z krwi pobranej od pacjenta biorącego udział w zabiegu. Jest ona poddawana odpowiedniej obróbce w specjalnej wirówce, co powoduje powstanie osocza o dużej ilości płytek krwi. To naturalny, biozgodny z organizmem klienta preparat, który nie powoduje skutków ubocznych. Osocze bogatopłytkowe zawiera wiele substancji czynnych, w tym naturalne czynniki wzrostu, które są niezbędne do regeneracji tkanek. Posiada ono biostymulujące i biorewitalizujące działanie, co powoduje, że może ono w naturalny sposób poprawiać wygląd skóry!


Wskazania do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego:

  • pierwsze efekty starzenia się skóry, w tym zmarszczki, wiotkość
  • utrata blasku, szarość, zmęczenie skóry
  • niedoskonałości cery, w tym przebarwienia, blizny
  • jako leczenie łysienia Katowice także oferują taki zabieg


Jakie efekty daje zabieg wampirzego liftingu?

Zabieg określany jako wampirzy lifting pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów – odmładza skórę przez aktywację produkcji fibroblastów oraz kolagenu i elastyny, zmniejsza niedoskonałości, a także zatrzymuje wypadanie włosów. Te zalety powodują, że osocze bogatopłytkowe jest również traktowane jako skuteczna alternatywa dla botoksu czy kwasu hialuronowego!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.