Wiadomości z Rybnika

Tort komunijny - istotny element Pierwszej Komunii Świętej

  • Dodano: 2020-04-30 23:30, aktualizacja: 2020-05-04 02:26

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka, który wymaga pięknych i smacznych wspomnień, a tort komunijny jest tego nieodłącznym elementem. Dlaczego? To właśnie torty pozwalają poczuć magię tego dnia i zilustrować jak ważna jest to chwila w życiu. Dzieląc się nimi, w każdym kawałku przekazujemy bliskim życzliwość i wdzięczność za przybycie na uroczystość.

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju tort komunijny

Torty komunijne są niesamowicie miłym akcentem przyjęcia, na który goście czekają. Z tego powodu warto zadbać o to, aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niech moment wniesienia tortu na komunii zapadnie na długo w wspomnieniach osób, które tego dnia nam towarzyszą.

Oferujemy torty komunijne w wielu ciekawych aranżacjach, z ciekawymi zdobieniami. Bardzo chętnie podejmujemy się wykonaniu unikatowej, indywidualnej dekoracji” – opowiada nam cukiernik z Cukierni Hania w Sośnicowicach. Można złożyć zamówienie na klasyczny, okrągły tort w białą polewą cukrową lub marcepanową, bądź nietypowy w kształcie księgi czy kielicha. Ważna jest również ich dekoracja, która zazwyczaj nawiązuje do motywów sakralnych. Najpopularniejsze jest kwiatowe przyozdobienie oraz kielich z hostią lub różaniec, ale wykorzystywane do tego celu są również makaroniki, perełki czy wstążeczki. Część klientów wybiera zdobienia w formie kolorowych nadruków z atramentu spożywczego na papierze opłatkowym. W ten sposób można umieścić na torcie nawet zdjęcie dziecka.
W przypadku uroczystości, w których uczestniczy większa ilość gości, świetnie sprawdzają się torty piętrowe z niebieskimi lub różowymi akcentami.

Smaczne i naturalne torty na komunie

Tort na komunie powinien zachwycać nie tylko wyglądem, ale również i smakiem. Przy wyborze cukierni, której zlecimy wykonanie tortu, warto zwrócić na uwagę, aby był przygotowany wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości według sprawdzonych receptur, bez konserwantów i spulchniaczy. Zazwyczaj można wybierać spośród tortów kremowych lub śmietanowych o dowolnym, ulubionym smaku. Szerokość oferty sprawia, że każdy tort komunijny jest wyjątkowy i unikatowy.

Ważne dodatki

Oprócz tortu, warto pomyśleć również o różnorodnych słodkich przekąskach tj. makaroniki czy ciasteczka bądź ciasta bankietowe, które uświetnią komunijne przyjęcie.

Dostawa pod wskazany adres

Coraz częściej cukiernie wychodzą swoim klientom naprzeciw, oferując dostawę wypieków pod wskazany adres. To wygoda, z której polecamy skorzystać, a zaoszczędzony w ten sposób czas można poświęcić dziecku.


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.