Wiadomości z Rybnika

Sklep internetowy dla firm z Rybnika – jakie płatności online

  • Dodano: 2022-01-20 12:00

Wybór metod płatności online ma ogromny wpływ na komfort przyszłych klientów Twojego sklepu internetowego. Agencja Internetowa XZT.PL współpracuje z operatorami płatności, dzięki czemu firma z Rybnika będzie miała możliwość wyboru najlepszego rozwiązania.

Przymierzając się do otwarcia własnego sklepu internetowego zawsze warto zastanowić się nad wyborem operatora płatności online. Umowa z takim operatorem oznacza konieczność odprowadzania niewielkiej prowizji od każdej transakcji, ale pozwala zagwarantować klientom nowoczesne metody płatności.

Jakie płatności powinien obsługiwać sklep internetowy?

Absolutną podstawą są błyskawiczne przelewy bankowe, z których wciąż korzysta zdecydowana większość osób. Taką formę płatności obsługują zewnętrzni operatorzy, którym możemy powierzyć obsługę transakcji. Drugie miejsce na liście najpopularniejszych metod płatności (z perspektywą objęcia prowadzenia) są płatności mobilne BLIK. Szybkie, wygodne i bezpieczne. One również powinny znaleźć się na liście obsługiwanych metod płatności. Sklep internetowy dla firmy z Rybnika powinien również oferować płatność kartą. W szerszej perspektywie czasu można pomyśleć o nowoczesnych metodach: portfelach elektronicznych czy płatnościach Google Pay. 

Przykładowe sklepy internetowe wykonane przez Agencję Internetową XZT.PL:

  • platforma kursowa i sklep z meblami – aleksanderkadziela.pl
  • sklep z antykami – eretrodom.pl
  • porównywarka rowerów – jakirowerkupic.pl
  • sklep z roślinami egzotycznymi – tropicalgarden.pl

Jakiego operatora płatności online warto wybrać?

Istnieje wiele platform obsługujących nowoczesne płatności online. Każdy sklep internetowy, który chce oferować klientom szybkie płatności, musi posiadać umowę z jedną z takich platform. Oczywiście można bazować na tradycyjnych przelewach, ale czy to przekona klienta do sklepu? Wybierając operatora płatności należy zwrócić uwagę na dwa podstawowe czynniki. Pierwszy to konkretne metody płatności obsługiwane przez platformę, a drugi to oczywiście prowizje i warunki współpracy. 

Przed wyborem operatora płatności warto zapoznać się z aktualnym rankingiem płatności online, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Systemy ratalne dla sklepu internetowego z Rybnika

Jeśli sklep internetowy dla firm z Rybnika będzie posiadał w ofercie także towary o wartości kilku - kilkunastu tysięcy złotych, warto wdrożyć system ratalny, który umożliwi klientom zakup drogiego produktu na raty. Tutaj należy nawiązać współpracę z jednym z banków. W ramach takiej współpracy bank w całości opłaca zamówienie klienta, a następnie egzekwuje raty według ustalonych warunkach spłaty. 

Stronę internetową dla firmy z Rybnika zamówisz online w Agencji Internetowej XZT.PL lub kontaktując się ze specjalistą, panem Bartoszem Młotkiem – tel: 605-533-655.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.