Wiadomości z Rybnika

Rozwód bez orzekania o winie - szybko i... samodzielnie! Dowiedz się jak to zrobić

  • Dodano: 2022-05-06 09:30

Rozwód to traumatyczne przeżycie dla wszystkich par. Nie ma się czemu dziwić, w końcu stojąc na ślubnym kobiercu nie przyjmujemy do siebie myśli, że moglibyśmy stracić swoją ukochaną. Niestety, życie jest nieprzewidywalne i w niektórych przypadkach małżeńska sielanka bardzo szybko dobiega końca. Kiedy nie widzisz już szans na odrodzenie uczucia, rozwód jest jedynym możliwym wyjściem. Jeśli nie chcesz poświęcać swojego cennego czasu na ciągnące się w nieskończoność rozprawy sądowe warto zdecydować się na rozwód bez orzekania o winie! Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź z czym się wiąże!

Kiedy nie chcecie tracić czasu na chodzenie po sądach, rozwód bez orzekania o winie jest dla Was

Na wstępie musisz wiedzieć, że rozwód bez orzekania o winie jest możliwy tylko i wyłącznie wtedy kiedy jesteś w stanie dojść do porozumienia ze swoją żoną. Na taki sposób zakończenia małżeństwa decyduje się bardzo dużo par, ponieważ charakteryzuje się przede wszystkim szybkością. Najczęściej wymagane są maksymalnie dwie rozprawy, aby został stwierdzony zupełny i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Co więcej, nie jest tutaj ustalane kto jest winny zakończeniu małżeństwa, co pozwoli Ci zachować pokojowe stosunki z byłą żoną. Bez wątpienia rozwód bez orzekania o winie na pewno pozwala zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze ale przede wszystkim stres. Warto mieć świadomość, że podczas rozpraw, gdzie ustalany jest winny przyczyniający się do rozpadu związku małżeńskiego wyciągane są na wierzch wszystkie sprawy, tzw. brudy rodzinne. Jeśli chcesz tego uniknąć to zdecydowanie lepszą opcją jest ugoda pomiędzy Tobą, a żoną. Jest jednak jedno ale! Pamiętaj, że do momentu ogłoszenia wyroku zarówno Ty jak i Twoja partnera macie prawo zmienić zdanie i zdecydować się na rozwód z orzekaniem o winie.

Gotowe dokumenty to Twój klucz do prawidłowo przeprowadzonego postępowania sądowego

Jeśli już jesteś na sto procent zdecydowany, że chcesz ze swoją żoną przeprowadzić rozwód bez orzekania o winie to czas przejść do dokumentów. Pełnią one kluczową rolę w każdym postępowaniu sądowym, a jakiekolwiek nieścisłości i błędy mogą doprowadzić do tego, że sąd nie rozpoczęcie prowadzenia sprawy. Tutaj dbałość o najmniejszy detal jest szczególnie ważna. Nie znasz się na przepisach prawnych i nie wiesz od czego zacząć? Bez obaw! Gotowe rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki! Zajrzyj na stronę https://www.rozwodznia.pl/dokumenty-do-kupienia/pozew-rozwodowy-bez-orzekania-o-winie/. To właśnie tutaj znajdziesz do kupienia pakiet wszystkich potrzebnych dokumentów. Został on przygotowany przez adwokata mającego 10 – letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, dzięki czemu masz pewność, że wszystko jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Kancelaria Adwokacka Chojka doskonale wie, że każdy rozwód wiąże się z silnymi emocjami. Dlatego właśnie jako pomocną dłoń oferuje Ci pakiet formalności w atrakcyjnej cenie! Od teraz wszystko możesz przeprowadzić samodzielnie!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.