Wiadomości z Rybnika

Rolety do kuchni - podpowiadamy jakie wybrać

  • Dodano: 2020-01-13 14:15

Jesteś w trakcie remontu lub chcesz zmienić coś w swoim wystroju wnętrza kuchni? Polecamy zapoznać się z asortymentem sklepu online. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru rolet kuchennych.

Nowoczesny wystrój wnętrz – rolety kuchenne

Dla większości z nas sercem domu jest kuchnia, czyli ciepłe i rodzinne miejsce. Odpowiednie wyposażenie przestrzeni kuchennej to podstawa. Podczas planowania wystroju wnętrza kuchni powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na meble i specjalistyczny sprzęt, ale również na inne detale. Coraz częściej stawiamy na nowoczesny design, dlatego większość z nas odchodzi od używania zasłon i firan okiennych. Aby chronić pomieszczenie przed padającymi promieniami słonecznymi lub ciekawskimi sąsiadami, warto wyposażyć się w rolety kuchenne, które idealnie spełniają tę funkcję. Będą one również efektowną dekoracją kuchni. Rolety kuchenne możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych. 

Na karnix.pl znajdziemy szeroką ofertę rolet kuchennych, które zapewnią nam bezpieczeństwo i komfort. Zakup rolet kuchennych odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego. Po zapłaceniu za wybrany produkt pozostaje nam czekać na odbiór paczki, która zostanie dostarczona przez kuriera. 

Rolety kuchenne – czym kierować się podczas zakupu?

Rolety kuchenne stanowią praktyczne rozwiązanie, które spełnia zarówno funkcję dekoracyjną, jak i ochronną. Produkt jest łatwy w montażu, co oznacza, że nie potrzebujemy pomocy specjalisty. Sami możemy zamontować rolety kuchenne do ramy okna lub ściany. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przy zakupie rolet kuchennych powinniśmy kierować się również rodzajem materiału. Najlepiej wybierać spośród rolet wykonanych z tkanin sztucznych. 

Wśród zalet rolet kuchennych możemy wymienić odporność na mocne nasłonecznienie pomieszczenia oraz łatwość w czyszczeniu. Najczęściej wybieraną tkaniną jest poliamid występujący w różnych kolorach, które dopasujemy do każdego pomieszczenia w naszym domu. Poliamid jest popularnym dodatkiem do rolet rzymskich. Rolety rzymskie znajdziemy również na: https://www.karnix.pl/rolety-rzymskie.html

Pielęgnacja rolety kuchennej

Odpowiednia pielęgnacja rolet kuchennych to podstawa w ich długim użytkowaniu. Pamiętajmy, że rolety lubią dość szybko się brudzić, dlatego warto znać podstawowe zasady ich czyszczenia. Samo mycie rolet nie powinno sprawić nam większego problemu. Pod żadnym pozorem nie możemy produktu dawać do pralki, ponieważ ulegnie ono natychmiastowego zniszczeniu. Najlepiej używać suchych lub lekko zwilżonych szmatek z mikrofibry. Produkt powinno się czyścić, gdy jest on przymocowany bezpośrednio do ściany. Unikajmy ściągania rolet kuchennych, ponieważ ponowny ich montaż może sprawić nam nieco więcej problemów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.