Wiadomości z Rybnika

Regeneracja turbiny samochodowej 

  • Dodano: 2022-11-14 13:30

Każda regenerowana przez Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli turbosprężarka samochodowa to dokładnie zdiagnozowany problem, który naprawiamy w 100% i testujemy wyniki naszej naprawy na wyjątkowo precyzyjnych maszynach i urządzeniach.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi regeneracji turbiny, a nasz serwis pracuje na najnowszych maszynach oraz nie używa chińskich części. Właśnie z tego powodu do każdego turbo dodajemy wyniki z osiąganych testów, które są podstawą do realizacji udzielanej przez naszą firmę 24-miesięcznej gwarancji. Najczęściej wybieranymi usługami wśród klientów są: regeneracja turbosprężarki, wyważanie turbo, czyszczenie turbiny, a także naprawa zmiennej geometrii.

Regeneracja turbiny samochodowej jest rozsądną alternatywą dla kupna zupełnie nowego podzespołu. W trakcie regeneracji zużywające się elementy turbo wymieniane są na nowe, dzięki czemu podzespół zostaje przywrócony do fabrycznej jakości. Ta usługa przynosi same korzyści – po pierwsze regeneracja jest mniej kosztowna, niż kupno nowej części, a przy tym przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość generowanych odpadów. Regeneracja znacznie wydłuża żywotność turbosprężarki samochodowej i daje pewność, że w najbliższym czasie nie ulegnie ona ponownym usterkom. Warto wiedzieć, że kluczem do sukcesu w przypadku regeneracji turbosprężarki jest nie tylko właściwie przeprowadzona regeneracja, ale także zadbanie o szereg czynności eksploatacyjnych, które trzeba wykonać podczas naprawy, a te często ze względu na dodatkowy koszt są pomijane. Brak wymiany oleju na świeży w silniku wpływa diametralnie na żywotność układu turbodoładowania, podobnie jak niedbale oczyszczone przewody zasilające olejem. Co więcej, nasza firma prowadzi także sprzedaż turbin, a w ofercie naszego sklepu motoryzacyjnego znajdą Państwo podzespoły nowe, jak i używane, które są w bardzo dobrej cenie. Na wadliwą pracę turbosprężarki w samochodzie wskazuje kilka objawów, a najbardziej charakterystycznym z nich jest wyciek oleju silnikowego do układu dolotowego lub wydechowego.

Regeneracja turbiny samochodowej 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.