Wiadomości z Rybnika

Ranking pralek 2019 - które pralki warto wybrać

  • Dodano: 2019-05-30 13:00

Życie bez pralki w XXI wieku niewątpliwie nie wyglądałoby tak samo. To urządzanie uznane już za współczesną konieczność, powinno być wybrane z rozwagą i świadomością na temat jego działania. Ranking najlepszych pralek automatycznych, pozwoli zdecydować, która pralka jest dopasowana do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dużego bębna, czy chcesz po prostu zaoszczędzić, w poniższym rankingu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Więcej pralek znajdziesz tutaj - swiatpralek.pl.

1. Samsung QuickDrive WW81M642OPW - Atrakcyjny design i niezawodność w średniej cenie

Pierwszym urządzeniem, o jakim warto wspomnieć w kontekście nowoczesnych, wielofunkcyjnych pralek jest Samsung QuickDrive WW81M642OPW. Urządzenie dostępne już od 2500 zł, zużywa małą ilość energii elektrycznej, ma wysoką wydajność, oferując tryb prania szybkiego i dokładnego. Zdecydowany plus za cichą pracę (73 dB), dużą pojemność - do 8 kg i prędkość max. 1400 obrotów/min. Pralka Samsunga wyposażona w 11 programów, technologię EcoBubble, z zastosowaniem technologii QuickDrive umożliwi wypranie lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 15 minut. Pralkę można z łatwością obsługiwać za pomocą urządzenia wyposażonego w WiFi - smartfona, tabletu czy notebooka. Urządzenie pracuje w temperaturach 20/30/40/60 stopni oraz na zimno.

2. Indesit EWD 61083 W PL - Klasyczna propozycja w niskiej cenie

Polecanym i wysoko ocenianym modelem przez klientów jest Indesit EWD 61083 W PL. Pralka ładowana od przodu, o maksymalnej prędkości wirowania 1000 obrotów na minutę, posiada 11 programów w tym tryb tryb szybki (30-minutowy) i ekologiczny. W bębnie urządzenia zmieścimy 6 kg różnokolorowych ubrań, zużywając przy tym jedynie 153 kWh prądu rocznie. Świetnie sprawdza się przy czyszczeniu tkanin delikatnych, na co poparciem jest certyfikat Woolmark - lidera w dziedzinie ochrony wełny. Indesit EWD 61083 W dostępny jest już w cenie 950 zł.

3. ELECTROLUX EW6S306SPX - Pralka w eleganckiej odsłonie ze średniej półki cenowej

ELECTROLUX EW6S306SPX jest wolnostojącą pralką automatyczną ze średniej półki cenowej. Pralka o eleganckim designie i średniej ładowności 6 kg, z technologią SensiCare (dbałość o tkaniny) i Fuzzy Logic (kontrola parametrów wody), jest idealnym wyborem dla osób oszczędnych zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy. Producent zadbał o konkretne wyposażenie gwarantujące obniżony poziom hałasu (58 - 76 db) zależny od wybranego programu. Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr / min w połączeniu z niskim zużyciem wody, pozwolą na szybkie i ekonomiczne czyszczenie odzieży. W ciągu roku przy założeniu, że pierzemy 220 razy, urządzenie przy standardowych programach pobierze 153 kWh prądu rocznie.

4. LG F2J5WN3W - Cichy model z 14-trybami w atrakcyjnej cenie

Ostatnim modelem, jaki znalazł się w naszym rankingu pralek to LG F2J5WN3W. Pralka dostępna od ceny 1200 zł, skutecznie redukuje hałas, jednocześnie charakteryzując się niskim poziomem zużycia energii. Pralka o nieco większej ładowności 6,5 kg pozwoli na wypranie brudnej odzieży w 14 różnych programach. Posiada elastyczne programy do prania ubranek dziecięcych dokładnie usuwając detergenty, zapobiegając podrażnieniom i wystąpieniu alergii. Jeśli zapomnimy czegoś włożyć, pranie chwilowo możemy przerwać przez wciśnięcie przycisku "dodaj odzież".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.