Wiadomości z Rybnika

Ranking pralek 2019 - które pralki warto wybrać

  • Dodano: 2019-05-30 13:00

Życie bez pralki w XXI wieku niewątpliwie nie wyglądałoby tak samo. To urządzanie uznane już za współczesną konieczność, powinno być wybrane z rozwagą i świadomością na temat jego działania. Ranking najlepszych pralek automatycznych, pozwoli zdecydować, która pralka jest dopasowana do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dużego bębna, czy chcesz po prostu zaoszczędzić, w poniższym rankingu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Więcej pralek znajdziesz tutaj - swiatpralek.pl.

1. Samsung QuickDrive WW81M642OPW - Atrakcyjny design i niezawodność w średniej cenie

Pierwszym urządzeniem, o jakim warto wspomnieć w kontekście nowoczesnych, wielofunkcyjnych pralek jest Samsung QuickDrive WW81M642OPW. Urządzenie dostępne już od 2500 zł, zużywa małą ilość energii elektrycznej, ma wysoką wydajność, oferując tryb prania szybkiego i dokładnego. Zdecydowany plus za cichą pracę (73 dB), dużą pojemność - do 8 kg i prędkość max. 1400 obrotów/min. Pralka Samsunga wyposażona w 11 programów, technologię EcoBubble, z zastosowaniem technologii QuickDrive umożliwi wypranie lekko zabrudzonych ubrań w jedyne 15 minut. Pralkę można z łatwością obsługiwać za pomocą urządzenia wyposażonego w WiFi - smartfona, tabletu czy notebooka. Urządzenie pracuje w temperaturach 20/30/40/60 stopni oraz na zimno.

2. Indesit EWD 61083 W PL - Klasyczna propozycja w niskiej cenie

Polecanym i wysoko ocenianym modelem przez klientów jest Indesit EWD 61083 W PL. Pralka ładowana od przodu, o maksymalnej prędkości wirowania 1000 obrotów na minutę, posiada 11 programów w tym tryb tryb szybki (30-minutowy) i ekologiczny. W bębnie urządzenia zmieścimy 6 kg różnokolorowych ubrań, zużywając przy tym jedynie 153 kWh prądu rocznie. Świetnie sprawdza się przy czyszczeniu tkanin delikatnych, na co poparciem jest certyfikat Woolmark - lidera w dziedzinie ochrony wełny. Indesit EWD 61083 W dostępny jest już w cenie 950 zł.

3. ELECTROLUX EW6S306SPX - Pralka w eleganckiej odsłonie ze średniej półki cenowej

ELECTROLUX EW6S306SPX jest wolnostojącą pralką automatyczną ze średniej półki cenowej. Pralka o eleganckim designie i średniej ładowności 6 kg, z technologią SensiCare (dbałość o tkaniny) i Fuzzy Logic (kontrola parametrów wody), jest idealnym wyborem dla osób oszczędnych zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy. Producent zadbał o konkretne wyposażenie gwarantujące obniżony poziom hałasu (58 - 76 db) zależny od wybranego programu. Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr / min w połączeniu z niskim zużyciem wody, pozwolą na szybkie i ekonomiczne czyszczenie odzieży. W ciągu roku przy założeniu, że pierzemy 220 razy, urządzenie przy standardowych programach pobierze 153 kWh prądu rocznie.

4. LG F2J5WN3W - Cichy model z 14-trybami w atrakcyjnej cenie

Ostatnim modelem, jaki znalazł się w naszym rankingu pralek to LG F2J5WN3W. Pralka dostępna od ceny 1200 zł, skutecznie redukuje hałas, jednocześnie charakteryzując się niskim poziomem zużycia energii. Pralka o nieco większej ładowności 6,5 kg pozwoli na wypranie brudnej odzieży w 14 różnych programach. Posiada elastyczne programy do prania ubranek dziecięcych dokładnie usuwając detergenty, zapobiegając podrażnieniom i wystąpieniu alergii. Jeśli zapomnimy czegoś włożyć, pranie chwilowo możemy przerwać przez wciśnięcie przycisku "dodaj odzież".

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.