Wiadomości z Rybnika

Ramka na 3 zdjęcia - czy to dobre rozwiązanie?

  • Dodano: 2019-10-14 13:15

Aranżacja wnętrza nie wymaga kosztownych rozwiązań. Czasem wystarczą proste środki, które dadzą bardzo oryginalny efekt. Należą do nich chociażby ramki na zdjęcia. Jak możemy je wykorzystać w swoim domu?

Czemu zdjęcia są tak popularne?

Lubimy fotografować. Zdecydowana większość z nas robi to amatorsko i wszelkie uchwycone kadry trzyma schowane wyłącznie dla siebie. Tymczasem takie ujęcia mogą okazać się idealnym sposobem na wypełnienie pustych przestrzeni na ścianach naszego domu czy mieszkania. Łatwy dostęp do aparatu fotograficznego, który znajduje się w praktycznie każdym smartfonie sprawia, że możemy robić zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie. Nie jesteśmy już także ograniczeni liczbą klatek na filmie. Dlatego możemy wykonać dziesiątki powtarzalnych ujęć, by później wybrać najlepsze z nich. Wówczas powinniśmy pomyśleć o wywołaniu ich i umieszczeniu w albumie. W ten sposób ponownie ożywimy wspomnienia i przywołamy emocje, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Jest jednak jeszcze jeden sposób na wykorzystanie fotografii. Mogą posłużyć nam jako elementy dekoracji wnętrz. W ostatnim czasie jest to bardzo popularny sposób wykorzystywania zdjęć. Decydując się na tego rodzaju aranżację nie musimy martwić się o to, że ktoś będzie miał identycznie urządzony salon czy pokój. Poza tym, taka dekoracja będzie mocno spersonalizowana, co wpłynie pozytywnie na komfort domowników.

Ramka na 3 zdjęcia, czyli jak dobrać oprawy do zdjęć?

Jeśli więc chcemy wykorzystać zdjęcia do dekoracji domu lub mieszkania, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie ramki na zdjęcia. Oprawy pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Zabezpieczają bowiem także zdjęcie przed zniszczeniem. Ramki na zdjęcia możemy dobrać na wiele sposobów. Warto spróbować dopasować je do stylu wykończenia danego pokoju. Producenci przygotowali bowiem oprawy o różnych kształtach, kolorach, wykonane z rozmaitych materiałów. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat https://www.oprawiamy.pl/c234,ramki-na-kilka-zdjec. Warto również zwrócić uwagę na ilość zdjęć, które możemy umieścić w jednej oprawie. Ramka na 2, czy 3 zdjęcia to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozwala pogrupować fotografie tematycznie. Dzięki temu kompozycja nie zajmuje wiele miejsca i za pomocą kilku kadrów opowiada pewne historie. Warto o tym pamiętać, gdy będziemy przystępować do dekoracji wnętrz. Ramka na 3 zdjęcia to tylko jeden z wielu wariantów. Znajdziemy bowiem też oprawy mieszczące nawet 10 zdjęć. Wszystko zależy więc od naszej koncepcji i ilości wolnego miejsca na ścianie.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.