Wiadomości z Rybnika

Producent manekinów i jego oferta

  • Dodano: 2018-05-04 10:30

Przed producentami manekinów stoi niełatwe zadanie. Muszą oni przede wszystkim stworzyć produkt, który nie tylko spodoba się klientom, ale również będzie uniwersalnym wyborem dla każdego stroju. Sprawdź ofertę producentów manekinów i poznaj różnice między poszczególnymi modelami.

Klasyczne manekiny
Klasyczne manekiny występują najczęściej w wersji całościowej. Charakteryzuje się ona tym, że posiada wszystkie części ciała, lecz najczęściej pozbawiony jest konkretnych rysów twarzy oraz elementów takich jak włosy, rzęsy czy nawet usta. Producenci oferują manekiny całościowe, które wyglądają jak prawdziwe kopie ludzi jednak cenowo, są one zdecydowanie droższe. Z tego powodu należą one do grupy rzadziej wybieranych szczególnie przez mniejsze butiki, gdzie tego typu inwestycje byłyby zupełnie nieuzasadnione. Miss Molly jest to kolekcja niezwykle dziewczęca, a jednocześnie wpisana w najnowsze trendy mody. Model ten charakteryzuje dynamiczna poza oraz głowa, na której została lekko zaznaczona grzywka. Manekiny z tej serii dostępne są w oryginalnej kolorystyce chłodnej bieli. Dużą popularnością cieszą się również modele w wersji Stage oraz One Headless. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z manekinami pozbawionymi głów. Modele z serii Stage są jednymi z najbardziej uniwersalnych, ponieważ ich poza pozwala na doskonałą ekspozycję ubrań w każdym stylu. Manekiny dostępne w standardowym kolorze białego matu stanowią idealny kontrast dla wszystkich stylizacji. Modele z serii One Headless wyróżniają proste i minimalistyczne pozy, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na klasyczne sylwetki.
 

Modele w wersj Rome
Wśród modeli manekinów możemy wyróżnić takie, które cieszą się największą popularnością bądź w sposób szczególny zwracają na siebie uwagę. Do tej kategorii możemy z pewnością zaliczyć w produkty typu Rome, które tutaj zobaczysz. Producent manekinów oferujący produkty z tej serii doskonale wie, że mają one rzeźbioną twarz i włosy. Modele te doskonale sprawdzą się w sklepach oferujących klasyczne ubrania. Dostępne są w uniwersalnym białym macie oraz aż 10 pozycjach, dzięki czemu każdy właściciel butiku bez trudu dobierze manekiny, które spełnią jego oczekiwania.

Producent manekinów w wersji Magnolia
Niewielu producentów oferuje manekiny w wersji Magnolia. Model ten wyróżnia naturalny odcień skóry oraz twarz uzupełniona o subtelny makijaż podkreślający oprawę oczu, oraz blade usta. Dopełnieniem całości są idealnie dobrane peruki, które mają nadać manekinowi dziewczęcej tajemniczości i niezwykłego uroku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.