Wiadomości z Rybnika

Portugalia - poznaj ją z innej strony!

  • Dodano: 2018-01-16 14:30

Większość ludzi kojarzy Portugalię z historycznymi miastami i słonecznymi plażami. Ale jest tam też wiele innych atrakcji – z wszystkimi wzgórzami, klifami i drogami które czekają na odkrycie. Jeśli chcesz odkryć inną stronę Portugalii, nie zapomnij o wioskach i starożytnych tradycjach i zdecyduj się na last minute Portugalia już dziś!

Rosnąca popularność i ekscytujący klimat Portugalii sprawił, że miasta, takie jak Lizbona, Porto i region Algarve są ciągle zatłoczone. Jest jednak znacznie więcej do odkrycia - możesz wybrać np. rowerową wycieczkę po kraju. To tutaj, wśród:

• dzikich krajobrazów przyrody,
• dziewiczych dolin,
• odległych wiosek

Naprawdę odkryjesz serce Portugalii! Zobacz te miejsca z nowej perspektywy. Nawet jeśli chcesz jechać do Portugalii, kierując się w stronę najbardziej znanych miejsc – możesz odkrywać je na zupełnie nowy sposób. Zobaczysz inną stronę Portugalii, gdy postawisz na samodzielne ułożenie planu wycieczki.

Poznaj Portugalię w wyjątkowy sposób
Spędź jeden dzień na portugalskiej trasie do Santiago de Compostela. Obudź się wśród tętniącej życiem Lizbony. Zrób sobie przerwę i delektuj się degustacją wina, upiecz chleb z miejscowymi lub naucz się tworzyć tradycyjne artefakty, gdy stawiasz na wczasy Portugalia. Kiedy wybierasz się na wakacje do Portugalii, staraj się podróżować do serca kraju i odkrywać je od środka!

Ciesz się relaksującym wypoczynkiem
Wyobraź sobie: bryza oceanu gładzi Twoją twarz, a ty podziwiasz dzikie złote plaże rozciągające się nieskończenie po Twojej prawej stronie. Jesteś na wakacjach, jeżdżąc na rowerze po Portugalii wzdłuż wybrzeża. Jest pora na lunch, a Ty zatrzymujesz się w małej wiosce rybackiej i rozkoszujesz się oliwą z oliwek. Czy możemy powiedzieć więcej?

Postaw na wakacje Portugalia - twórz wspomnienia na całe życie
Wejdź na www.wycieczka.pl i znajdź ofertę dla siebie - niesamowite krajobrazy i wielowiekowe historie czekają do odkrycia – to jest idealnym składnikiem niezapomnianych wakacji. I znajdziesz to wszystko w Portugalii! Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół - czas stworzyć wspomnienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.