Wiadomości z Rybnika

Pomaluj swoje mieszkanie szybko i wygodnie

  • Dodano: 2020-01-03 13:00

Czeka Cię upragniony remont. Wybierasz w sklepie całą masę, jak Ci się jeszcze wydaje, niezbędnych rzeczy. Folia ochronna, kombinezon, czapka, taśma, wałki do malowania, pędzle i oczywiście farba... przy kasie łapiesz się za głowę, ledwo docierasz do samochodu i już masz dość zmiany, która się nawet jeszcze nie zaczęła. Na Twoje szczęście - nie musi tak być.

Malowanie dla wymagających

Remonty są trudne, lecz efekt po odświeżeniu zawsze jest tego wart. W sklepach budowlanych nie brakuje odpowiedniego asortymentu, który umożliwia każdemu z nas zostanie Bobem Budowniczym. Nie trzeba już, jak kiedyś, zbierać starych gazet i gromadzić kartonów, aby zabezpieczyć cenne rzeczy przed niechlubnymi skutkami ubocznymi malowania. Za kilka złotych możesz kupić folię ochronną i taśmę, za pomocą których skutecznie ochronisz swoje mienie. Dobre zabezpieczenie wszystkiego, co pozostaje w pokoju, w tym kontaktów i gniazdek elektrycznych, z pewnością skraca ilość pracy po remoncie. Sprzątanie ogranicza się do wyrzucenia folii i usunięcia taśmy. Wszystko to bez mycia i szorowania rozlanej farby.

Ekologia i ekonomia w malowaniu

Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska i nie masz zamiaru produkować zbędnych śmieci, do których można zaliczyć pochlapaną farbą folię, istnieją lepsze rozwiązania. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz, gdy na rynku pojawiły się niekapiące wałki, dodatkowo posiadające zbiornik na farbę. Dzięki takiemu połączeniu możesz szybko odmalować sufit i ściany. Nic się nie brudzi, unikasz przelewania farby do kuwety i cały remont zajmie Ci maksymalnie kilka godzin. Od tej pory kuweta potrzebna Ci będzie jedynie wtedy, gdy zechcesz odłożyć wałek do malowania na chwilę w bezpieczne miejsce. Tak szybki remont sprawi, że prędko ponownie zapragniesz nadać wnętrzom nowego charakteru.

Nie rób, zleć to!

Jest jeszcze jedno rozwiązanie na szybki i sprawny remont. Jeśli nie masz ochoty wykonywać tej pracy samodzielnie, możesz zlecić to innym. Fachowcy lubią nowinki techniczne i także nie chcą dokładać sobie pracy, dlatego stosują podobne rozwiązania, jak folia czy niekapiące wałki. W Twojej okolicy z pewnością nie brakuje firm, które zrobią wszystko za Ciebie. Ty możesz w tym czasie spokojnie pracować, wyjechać na wakacje albo do SPA. A po powrocie czekać na Ciebie będzie odświeżone wnętrze, nie wymagające już sprzątania ani mycia. Nie jest to rozwiązanie najtańsze, ale z pewnością święty spokój wart jest wszelkich pieniędzy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.