Wiadomości z Rybnika

Panele ścienne LED Skydance – czym się wyróżniają?

  • Dodano: 2021-12-29 11:45, aktualizacja: 2022-01-05 16:16

Oświetlenie LED to już nie tylko delikatny sposób na podkreślenie zawartości naszej witryny meblowej czy rozjaśnienie pomieszczenia w domu. Dzięki nowoczesnym sterownikom, taśmy czy punkty ledowe mogą zmieniać kolory czy ściemniać się i rozjaśniać zgodnie z potrzebami użytkowników. Do skutecznego zarządzania takimi światłami mogą służyć panele ścienne LED Skydance. Dlaczego warto zainstalować akurat je?

Coraz częściej w domach czy firmach spotykamy specjalne urządzenia do sterowania oświetleniem LED. Co warto o nich wiedzieć?

Czym są panele ścienne LED?

Panele ścienne LED to przypominające standardowe włączniki podtynkowe urządzenia, które służą do zarządzania światłami w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Jakie możliwości dają takie panele?

  • Włączanie lub wyłączanie oświetlenia.

  • Ściemnianie i rozjaśnianie określonych świateł.

  • Zmiana trybu świecenia na przerywany lub określenie, ile punktów świetlnych ma w danym momencie pracować.

  • W przypadku zarządzania taśmami RGB, panele ścienne LED pozwalają na ustawienie odpowiedniego koloru świecenia.

Panele montuje się w standardowych puszkach elektrycznych i podłącza do świateł za pomocą wyprowadzonych tam przewodów. Niektóre wersje paneli to potencjometry do ustawiania poziomu świecenia LED, a inne (bardziej rozbudowane) to ekrany dotykowe z dużą liczbą ustawień.

Z jakiego powodu najlepszym wyborem będą panele ścienne LED Skydance?

Panele naścienne LED Skydance to innowacyjne produkty, które zapewniają najwyższą jakość pracy. Skydance zapewnia wszechstronny wybór paneli, zarówno do sterowania taśmami monochromatycznymi i RGB. Są trwałe, wykonane z eleganckich materiałów, które idealnie będą pasować do różnego rodzaju pomieszczeń.

Skydance od wielu lat działa na rynku elementów i akcesoriów do oświetlenia LED. Stosując produkty tej firmy otrzymujemy gwarancję jakości, wszechstronności i trwałości.

Gdzie wykorzystamy ścienny system LED Skydance?

Ścienny system LED Skydance to nie tylko świetna jakość pracy, ale też możliwość zastosowania w różnych warunkach. Elementy te wykorzystamy zarówno w pokoju gościnnym, kuchni czy sypialni do zmiany parametrów naszego oświetlenia. Możemy także skonfigurować je tak, aby wpływały na moc światła przy witrynach, okraszających naszą kolekcję płyt winylowych, alkoholi czy kryształów.

Panele ścienne LED świetnie sprawdzą się także w zastosowaniu firmowym. Instalując taki system w sklepie możesz zgodnie z życzeniem eksponować witrynę prezentującą nasze produkty. W nocy, kiedy jesteśmy nieobecni, nie musimy korzystać z pełnej mocy oświetlenia, aby podkreślić wyjątkowość oferty z naszego sklepu.

Tego typu urządzenia sprawdzą się także w halach sportowych, pomieszczeniach biurowych i wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli dostosować światło do naszych aktualnych potrzeb i bez problemu zmienić ustawienia taśm LED.

Więcej produktów z systemy SkyDance na stronie ELED.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.