Wiadomości z Rybnika

Orientalno - kwiatowy aromat w zapachach Calvin Klein Euphoria

  • Dodano: 2020-05-15 11:15

Są na świecie marki, których nie trzeba długo przedstawiać. Do tego wąskiego grona na pewno zaliczyć można firmę Calvin Klein. Założona w latach siedemdziesiątych organizacja to od lat wyznawca światowych trendów. Produkty marki pokochali ludzie na całym świecie, którzy nie tylko noszą bluzki z charakterystycznym znakiem, ale przede wszystkim noszą zapachy od CK - jednym z nich jest Calvin Klein Euphoria.

Historia marki Calvin Klein

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm modowych powstała w latach siedemdziesiątych poprzedniego wieku. Jej założycielem był, oczywiście Calvin Klein, potomek żydów węgierskiego pochodzenia. Jak wspominają jego bliscy - miłość do mody narodziła się w nim bardzo szybko. Miał jednak na kim się wzorować - jego babcia była  z zawodu krawcową, a mama miła artystyczne zacięcie.

 

Calvin szybko zdobywał nie tylko umiejętności, ale również doświadczenie. To drugie wyniósł od topowych nowojorskich projektantów mody, u których pracował na początku swojej kariery zawodowej - zdobył tam umiejętności łączenia elementów. W połączeniu z jego naturalnym talentem i zmysłem stworzyło to wybuchową mieszankę. Niewiele zajęło mu budowanie własnej marki. Już po kilku latach wszyscy w USA marzyli o jego ubraniach. To jednak nie był koniec ekspansji.

 

Prawdziwy rozkwit działalności marki CK nastąpił w momencie stworzenia pierwszych zapachów. Mimo że Calvin Klein dosyć późno zdecydował się na wejście w świat perfum, to okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Obecnie sprzedawane przez markę zapachy należą do najczęściej wybieranych na świecie, a w ofercie firmy znajduje się wiele nut, które uważane są za kultowe. Do tego grona na pewno zaliczyć można perfumy Calvin Klein Euphoria.

Calvin Klein Euphoria - gwiazda na tronie

CK Euphoria to orientalno-kwiatowa propozycja dla kobiet. Perfum ma na świecie opinie wręcz kultowego. Nie może to jednak dziwić. W wielu rodzinach korzystały z niego kobiety z trzech pokoleń.

 

Głównym składnikiem zapachu Calvin Klein Euphoria jest granat, który połączony jest z nutami lotosu i orchidei - to one tworzą serce zapachu. Bazę dla nuty stanowią fiołek, piżmo oraz mahoń. Całość tworzy wyjątkowo zmysłową mieszankę, która spodoba się każdej kobiecie. Najlepiej sprawdzi się ona w połączeniu z odwagą i pewnością siebie!

 

Jak przekonują twórcy zapachu, jest to perfum na wyjątkowe okazje. Doskonale sprawdzi się podczas wieczornych wyjść i spotkań z przyjaciółmi, gdzie chcesz czuć się piękna, pewna siebie i odważna.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.