Wiadomości z Rybnika

Oferta Ford Auto-Boss dla klientów z Rybnika

  • Dodano: 2021-12-27 08:45, aktualizacja: 2021-12-27 09:26

Stanąłeś przed wyborem nowego auta i zastanawiasz się, jaki pojazd wybrać? Dzięki postępującej technologii i bogatej ofercie salonów samochodowych jako klienci mamy ogromne możliwości co do wyboru idealnego samochodu. Konkurencja jest ogromna, dlatego warto wiedzieć, z czyjej oferty skorzystać, aby być zadowolonym. Jednym z najbardziej cenionych producentów samochodów jest marka Ford, która znajduje się obecnie w ścisłej czołówce producentów sprzedających najwięcej aut na świecie. Dowiedz się, co świadczy o jej międzynarodowym sukcesie. 

Amerykański producent, który wie, czego potrzebujesz

Przez dekady Ford napędzał rozwój motoryzacji i bez wątpienia odegrał kluczową rolę dla obecnego stanu rzeczy. Czy mimo upływu lat inżynierowie tej amerykańskiej marki wciąż mają sposoby na to, by nas zaskoczyć?

Poznaj ofertę marki Ford

Ford od zawsze dbał o to, aby w jego ofercie znajdowały się zróżnicowane modele pod kątem finansowym, technicznym i wyposażeniowym. Dzisiaj samochody dostawcze Transit dominują na rynku aut dostawczych, Ford Mustang jest marzeniem wielu osób, a Ford Fiesta jest jednym z najchętniej wybieranych aut miejskich. Tuż obok wymienionych modeli, Ford oferuje swoim klientom samochody takie jak: Ford Focus, Ford Puma, Ford EcoSport, Ford Kuga czy Ford S-Max. Producent ten stawia na ciągły rozwój oferty, dlatego aby być na bieżąco zachęcamy do śledzenia stron lokalnych dealerów jak np. Ford Auto-Boss.

Jakie auta z amerykańskim rodowodem są najbardziej charakterystyczne?

Najlepszą reprezentacją amerykańskiej dbałości o szczegóły i nowoczesnego designu jest  Ford Mustang Mach-E, czyli elektryczny SUV, który nie tylko zachwyca wyglądem, ale również wygodą prowadzenia. Jak sama nazwa wskazuje, jest to samochód inspirowany stylistyką Forda Mustanga, co widać już przy pierwszym zetknięciu z tym autem. Samochody elektryczne powoli stają się codziennością -  elektryfikacja w motoryzacji obecna jest na polskich ulicach w coraz liczniejszej reprezentacji. W wersji GT Ford Mustang Mach-E rozpędza się od 0 do 100 km/h
w 3.7 sekundy, gwarantując kierowcy dynamiczną i pełną wrażeń jazdę. 

Rynek motoryzacyjny oferuje również rozwiązania pośrednie - w postaci hybrydy oraz technologii Plug-in. Nowy Ford Kuga we wspomnianej wersji pozwala przejechać nawet do 68 km na napędzie elektrycznym w cyklu miejskim. Samo auto ma do zaoferowania coś więcej niż tylko nowoczesny napęd. Samochód ten posiada innowacyjne i stylowe wnętrze, które dopasujesz zgodnie ze swoimi potrzebami. Pozytywne wrażenia z przebywania w samochodzie potęgują dodatkowe systemy, które zwiększają radość z podróżowania tym autem. Ford Kuga został wyposażony w FordPass Connect 2, modem, który przekształca samochód w mobilny hotspot Wi-Fi.

Najlepsze w swojej klasie

Ford oferuje kompleksowe usługi, które stanowią o jakości obsługi klienta i zaangażowaniu w proces sprzedaży i eksploatacji. Firma przewidziała dla swoich klientów bogatą ofertę metod finansowania, program Ford Używane czy program floty dla klientów biznesowych. Więcej szczegółów dotyczących usług i samochodów znajdziesz na stronie Ford Auto-Boss. Ten Autoryzowany Dealer Ford działa na terenie Śląska, dlatego jeżeli interesują Cię samochody Ford z Rybnika, Katowic, Częstochowy czy Chorzowa, to warto odwiedzić Auto-Boss i sprawdzić ich aktualną ofertę. 
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.