Wiadomości z Rybnika

Naprawa pralek uczciwie! Będzin i okolice

  • Dodano: 2022-05-20 11:00

Sprzęt AGD to kluczowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Bez niego trudno sobie wyobrazić tak prozaiczne czynności jak mycie garnków, pranie odzieży, czy też gotowanie posiłków. Nic dziwnego, że awaria tegoż sprzętu może znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie domu lub mieszkania.

Skuteczność w naprawie pralek

Nie jest tajemnicą, że dziś naprawa pralek w Będzinie wiąże się z koniecznością posiadania stale aktualizowanej wiedzy nt. budowy dostępnych na rynku urządzeń AGD. Nasza firma jak najbardziej spełnia ten warunek, gdyż wchodzący w jej skład zespół pracowników posiada zarówno niezbędną wiedzę, jak i bardzo duże doświadczenie. Co ważne, nasi pracownicy stale uczestniczą w szkoleniach, w trakcie których rozwijają oni swoje umiejętności w zakresie pojawiających się co jakiś czas innowacji sprzętowych.

Fix AGD - dlaczego warto wybrać nas?

Nasza firma oferuje zgoła odmienny od stereotypowego pakiet usług naprawy sprzętu AGD. Współpracę na linii klient - specjalista można opisać w oparciu o kilka ciekawych punktów:

1. Klient zgłasza awarię telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta. Co ważne, zgłoszenie to powinno być jak najbardziej wyczerpujące, by nasz zespół techniczny mógł w miarę najlepiej przygotować się do rozwikłania danego problemu.

2. Informacja o awarii jest przekazywana do wybranego specjalisty, który na podstawie tych danych organizuje swój grafik pracy.

3. Następnie specjalista kontaktuje się z klientem, by umówić pasujący obydwu stronom czas wizyty. Chcemy podkreślić, że z naszej perspektywy najważniejsze jest, aby wizyta ta odbyła się jak najszybciej.

4. Na koniec specjalista przyjeżdża na określoną godzinę, sprawdza stan sprzętu na miejscu, a następnie wycenia koszt jego naprawy. Jeśli jest on akceptowalny dla klienta, to usługa naprawy jest realizowana.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Nasi specjaliści mają do dyspozycji zaawansowane zaplecze sprzętowe, dzięki któremu mogą oni wykonać większość napraw na miejscu, to jest bezpośrednio pod adresem zamieszkania klienta. W pozostałych przypadkach konieczne jest odwiezienie sprzętu do warsztatu, ale tylko na wymagany i to możliwie jak najkrótszy czas. Chcemy też podkreślić, że działamy nie tylko na terenie Będzina, ale też w dowolnym mieście aglomeracji górnośląskiej i pobliskiego zagłębia sosnowieckiego.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne przez całą dobę i to aż 7 dni w tygodniu. Dzięki temu żadna awaria już Państwa nie zaskoczy.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.