Wiadomości z Rybnika

Najwyższa jakość ATLAS Poland

  • Dodano: 2019-10-16 12:45, aktualizacja: 2020-06-02 09:04

Wraz z diametralnym rozwojem internetu i możliwościom jakie oferuje, zapraszamy Państwa do zainteresowania się ofertą naszej renomowanej, znanej na rynku firmy jaką jest ATLAS Poland.

Nasi klienci kategoryzują nas jako kompetentną firmę, posiadającą wysokiej klasy renomę, doświadczenie, także i to pracownicze, jednocześnie podkreślając znakomity serwis połączony z ogromnym asortymentem, który zaspokoi klientów chętnych do skorzystania z naszych bogatych ofert. Marka którą budujemy od ponad 15 lat od początku swojego istnienia miała na celu pokazać, iż ATLAS Poland nie jest kolejną lepszą firmą na rynku, ale rzetelnym i profesjonalnym symbolem, rozpoznawalnym na terenie całej Polski.

 

Czym się zajmujemy?

ATLAS Poland od początków swojego istnienia stawiał na piedestale autoryzowany dealing sprzętów budowlanych, załadunkowych a także działających w najróżniejszych obszarach przemysłu. Nasze unikatowe marki jak ATLAS GmBH, a także ATLAS KOMPAKT z powodzeniem zdobywają kolejnych zadowolonych klientów. Jako przedsiębiorstwo ceniące sobie pozytywne i komfortowe relacje z klientem, zapewniamy dostęp do naszych oddziałów i punktów serwisowych na terenie całego kraju, z radością ceniąc sobie pomaganie naszym klientom, którzy są dla nas najważniejsi. Pomagamy w odpowiednim doborze maszyn zależnie od oczekiwanych wymagań, a także w przejęciu bezpośredniej odpowiedzialności za ich obsługę techniczną, zapewniając Państwu wygodne warunki płynące z korzyści jakie niesie współpraca z nami.

Oferty jakie aktualnie posiadamy zapewniają dogodne rozwiązania finansowe, nie obciążające naszych klientów. Asortyment który jesteśmy Państwu w stanie zaoferować to niezwykle precyzyjnie ustalona gama najróżniejszych maszyn do zadań wymagających doświadczenia, nowoczesnych technologii i łatwości użytku, pozwalając tym samym na prawidłowy rozwój Państwa przedsiębiorstw.

 

Dlaczego my?

Będąc głównymi partnerami ATLAS GMBH w Polsce, przedsiębiorstwa mającego niemal 100 letnią historię jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką, stawiającą na rozwój i balans między jakością a ceną, zapewniając najlepsze rozwiązania obecnie występujące na rynku.

Decydując się na zakup naszych produktów, lub interesując się naszą ofertą z pewnością są Państwo w stanie zobaczyć dbałość naszych usług które przekazujemy naszym klientom. Od dawna wiadomo, że dobrze prosperujące przedsiębiorstwo zawsze powinno stawiać na czele dobro klienta, nie samego siebie, dlatego też, z uśmiechem pomagamy rozwijać przedsiębiorstwa naszych klientów na niespotykanym dotąd poziomie, dzięki wykorzystaniu naszego specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej kadry.

Dodatkowo jako przedsiębiorstwo świadome obecnych trendów i zmieniającego się w błyskawicznym tempie wyglądu rynku wiemy jak ważne dla naszych klientów są odpowiednie formy przekazu. Od wielu lat stawiamy na ekologiczne rozwiązania, będąc bywalcami takich targów jak POLECO, czy TRAKO 2019 gdzie prezentujemy swoje najnowsze pod względem technicznym i technologicznym modele sprzętu kolejowego, załadunkowego i budowlanego.

Nasze rozwiązania i przemyślany plan działania zapewniają nam uznanie naszych stałych klientów, chwalących jakość tworzonych przez nas produktów, dbałość w relacjach z konsumentem a także to, iż jesteśmy w stanie zapewnić Państwu jak najlepszą efektywność, niedoścignioną już od wielu lat.

 

ATLAS Poland w mediach

Mnogość oferowanych przez nas produktów i usług od dawna pozwalała naszemu przedsiębiorstwu na ukierunkowanie promocji sprzedaży w stronę mediów społecznościowych, które dzięki łatwo-dostępnemu obecnie internetowi pozwalają wielu przedsiębiorstwom na zainteresowanie się naszymi ofertami. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie nie tylko dla nas, ale także i dla Państwa, ponieważ reklama internetowa pozwala na dostrzeżenie dotychczas niewykrywalnych treści, które w przyszłości mogą pomóc w prawidłowym rozwoju przedsiębiorstwa.

Dzięki temu, ATLAS Poland jest w stanie korzystnie operować na terenie całego kraju dzięki rozlokowanym w wielu częściach państwa punktom obsługi klienta, które dzięki zastosowaniu reklamy internetowej pozwalają naszym stałym klientom na całodobowy dostęp do naszych ofert serwisowych, a także pozwalając na znalezienie korzystnych finansowo nowych, lub używanych modeli naszego sprzętu. Nieważne jaki rodzaj Państwo wybiorą, warto wiedzieć o tym, iż jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która wyprodukowała jako pierwsza jedną z najpopularniejszych obecnie maszyn świata – koparkę dwudrogową. Dodatkowo, nasza unikatowa identyfikacja wizualna, stworzona z myślą o rynku na którym obecnie funkcjonujemy, pokazuje nasze ogromne przywiązanie do wartości które próbujemy przekazać dzięki organizowanym przez nas akcjom i wydarzeniom.

 

Przejrzysta oferta

Stuprocentowa pewność dobrej współpracy i jakości jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat, to klucz potwierdzający nasze wysokie kompetencje w spektrum wykonywanych przez nas usług i produktów. Nasi technicy i inżynierowie patrzą nie tylko na jakość i wytrzymałość naszych produktów, ale także walory estetyczne, pozwalające naszym klientom na doświadczenie niezwykle precyzyjnych i estetycznych prac, umożliwiających operowanie w dowolnych warunkach. Wszystko dzięki temu, iż estetyka którą tworzymy dla Państwa, ma na celu także być jak najbardziej praktyczną, zapewniając w naszej ofercie szeroki zakres nowoczesnego, praktycznego i ładnego asortymentu.

 

Gwarancja sukcesu

Definiując w skrócie naszą działalność, ATLAS Poland można nazwać firmą, która pomimo wielu lat obecności na rynku, wciąż jest w stanie zapewnić dopasowane do obecnych standardów jakościowych, estetycznych i użytkowych produkty, które z całą pewnością są w stanie rozwiązać dowolny problem Państwa przedsiębiorstwa.

Nasza wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenia, jak i młodsze, dynamiczne grupy naszego zespołu z łatwością pomogą rozwiązać jakikolwiek problem, a nowoczesne i wyspecjalizowane do najróżniejszych zadań modele naszych zaawansowanych sprzętów jak koparki, walce, ładowarki i pojazdy ciężarowe sprostają nawet najbardziej ekstremalnym zadaniom. Tylko nasz sprzęt jest w stanie sprostać warunkom, w których inny sprzęt specjalistyczny nie będzie w stanie podołać obecnym na terenie prac uciążliwym warunkom. Dodatkowo obecna w naszej ofercie opcja wynajmu szeregu dostępnych modeli pozwala na bezpieczne i posiadające gwarancję jakości użytkowanie naszych najnowocześniejszych produktów, pozwalających na komfortową pracę na terenie całej Polski.

 

ATLAS Poland znakiem nowoczesności

Wybierając oferowane przez nas, ATLAS Poland usługi zapraszamy do zainteresowania się obecnymi na naszej stronie internetowej artykułami, ofertami a także możliwymi do zrealizowania usługami, które mogą zainteresować Państwa zależnie od oczekiwanych rezultatów. Najwyższa oferowana obecnie efektywność, dbałość o pracę z klientem, a także dostosowanie się do obecnych standardów rynkowych pozwala nam na wyjątkowo płynną pracę ze stosunkowo nowymi środowiskami powstających przedsiębiorstw, a także na przyjemną współprace z klientami obecnymi na rynku od wielu lat, pokazując, iż ATLAS Poland jest przedsiębiorstwem posiadającym klasę, wysoką renomie i gwarancję jakości, niespotykaną nigdzie indziej. Ogromne zaplecze technologiczne oferowane Państwu przez naszą firmę, oraz wieloletnie doświadczenie to plusy umożliwiające obsługę na najwyższym poziomie, która pomoże Państwa przedsiębiorstwu rozwijać się w jak najlepszy sposób.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.