Wiadomości z Rybnika

Najlepsze gry 2019

  • Dodano: 2020-01-29 15:15

Kolejny rok za nami. Jakie były najlepsze gry minionego roku? Poniżej przedstawiamy zestawienie gier, które najmocniej przyciągały uwagę graczy. W tworzeniu rankingu najlepszych gier roku kierowaliśmy się przede wszystkim opiniami graczy oraz krytyków z całego świata. W tym zestawieniu dominują głównie gry wysokobudżetowe. Jeśli zastanawiasz się jaka gra będzie najlepszą inwestycją czasu i pieniędzy, a także zapewni Ci niezapomnianą rozrywkę to koniecznie zapoznaj się z poniższym rankingiem.

Najciekawsze gry minionego roku

W 2019 ukazała się najnowsza część znanej na całym świecie gry strategicznej “Total War: Three Kingdoms”. Swoją premierę miała 23 maja 2019 roku. Gra wydana została w wersji na PC, w polskiej wersji językowej. Tym razem fabuła gry przenosi nas do Chin. Mechanika tytułu nie doczekała się rewolucyjnych zmian. Gra jednak zapewnia wiele godzin przyjemnej i wymagającej rozrywki. Fabuła koncentruje się na historii wielkiej wojny Trzech Królestw. Przenosi nas do pierwszego tysiąclecia. Gracz obejmuje kontrolę nad jednym z bohaterów. Grę możemy prowadzić na dwa sposoby. Pierwszy z nich odbywa się na mapie strategicznej, a drugi w czasie rzeczywistym. Najlepsze gry to często produkcje przełomowe, które tematyką lub mechaniką rozgrywki znacząco wpływają na rozwój całego przemysłu poświęconego wirtualnej rozrywce. Najlepiej widać to właśnie w tego typu zestawieniach.

W co jeszcze warto zagrać?

Kolejna ciekawa propozycja, która ujrzała światło dzienne w zeszłym roku to “Metro Exodus”. Gra ta dostępna jest w wersji na PS4, Xbox One oraz PC. Swoją premierę miała 15 lutego 2019 roku, posiada polską wersję językową. W tej części wychodzimy w końcu na powierzchnię na zimowy krajobraz Moskwy. Nie martwcie się jednak, gra nadal zapewnia przemierzanie długich, ciemnych korytarzy. Grę tę charakteryzuje bardzo dobra i dynamiczna fabuła, a także piękna oprawa graficzna. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii ray tracing.

Naszą ostatnią propozycją jest “Death Stranding”. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier poprzedniego roku. Światło dzienne ujrzała pod jego koniec czyli 8 listopada 2019 roku. Dostępna jest jedynie na PlayStation 4, ale planowana jest także wersja na PC. Podczas rozgrywki wcielamy się w kuriera Sama, który otrzymał bardzo ważne zadania. Jego celem jest odtworzenie komunikacyjnej sieci zniszczonych w Stanach Zjednoczonych. Podczas rozgrywki podróżujemy głównie pieszo i walczymy z przeciwnikami oraz warunkami atmosferycznymi.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.