Wiadomości z Rybnika

Na co zwracać uwagę przy wyborze odkurzacza pionowego?

  • Dodano: 2018-12-12 12:45, aktualizacja: 2018-12-19 13:14

Odkurzacz pionowy to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwi dbanie o porządek w całym domu. Ze względu na nieco wyższą cenę niż w przypadku standardowych odkurzaczy, warto jednak dokładnie przemyśleć taki zakup, aby wybrać porządny sprzęt. Dzięki temu nowy odkurzacz na pewno sprawdzi się podczas czyszczenia rozmaitych powierzchni.

  1. Jak wybrać dobry odkurzacz pionowy?
  2. Odkurzacze bezworkowe marki Philips

Na szczęście znalezienie odpowiedniego odkurzacza pionowego nie musi być trudne, o ile tylko będzie się pamiętało o kilku istotnych parametrach takiego sprzętu.

Jak wybrać dobry odkurzacz pionowy?

Jedną z istotniejszych rzeczy jest to, ile czasu odkurzacz może pracować na jednym ładowaniu. W przypadku modeli pozwalających jedynie na kilkunastominutową pracę odkurzenie całego mieszkania lub domu będzie wymagało przynajmniej kilku ładowań, co niepotrzebnie wydłuży sprzątanie. Decydując się natomiast na odkurzacz bezprzewodowy PowerPro Aqua można odkurzać nawet przez 40 minut ciągłej pracy. Dodatkową zaletą wspomnianego modelu jest szczelinówka, która ułatwi sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Specjalnie zaprojektowana nakładka TriActive Turbo może być stosowana do każdego typu podłogi, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na jej zmienianie, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Odkurzacz pionowy marki Philips wykorzystuje technologię PowerCyclone, podczas odkurzania dochodzi do oddzielenia się kurzu od powietrza, co przekłada się na ciągłą pracę z dużą mocą. Zastosowany w odkurzaczu specjalny, trójwarstwowy filtr zatrzymuje ponad 95% drobnych cząsteczek (w tym bakterie i alergeny). Użytkownicy, którzy wcześniej korzystali wyłącznie ze standardowych odkurzaczy z pewnością będą zaskoczeni komfortem jaki daje możliwość odkurzania bez potrzeby ciągłego przepinania przewodu.

Odkurzacze bezworkowe marki Philips

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu wolałbyś zamienić stary odkurzacz na bardziej tradycyjny model, z pewnością zainteresuje go niezwykle efektywny odkurzacz bezworkowy z serii PowerPro Ultimate. W nim również zastosowano technologię oddzielania kurzu od powietrza (PowerCyclone 8). Tym co wyróżnia go na tle konkurencji jest również zastosowanie specjalnego podświetlenia LED, które znajduje się na nasadce. Dzięki temu nie ma ryzyka, że podczas sprzątania pominie się jakieś zabrudzone miejsca.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.