Wiadomości z Rybnika

Mobilny serwis sprzętu AGD na śląsku. Unikaj tanich fachowców!

  • Dodano: 2020-03-10 12:30

Do trudności codziennego życia, można z pewnością zaliczyć awarie sprzętu AGD. Nie da się tego uniknąć, dlatego trzeba nauczyć sobie z tym radzić. Firma Fix AGD specjalizuje się w naprawie takich sprzętów, a działa na terenie całego Śląska. Pracownikami tej firmy są fachowcami, którzy zaradzą wszelkim awariom i zrobią co w ich mocy, aby urządzenia codziennego użytku 'wróciły do zdrowia'.

Z pewnością wiele firm reklamuje się jako te najlepsze. Dlaczego jednak dobrze jest wybrać Fix AGD?

Przede wszystkim, firma działa na terenie całego Śląska. Działalność realizuje w stolicy tego województwa, Katowicach, ale jej pracownicy zaradzają awariom również w wielu mniejszych miastach. Są to m. in. Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie czy Dąbrówka Mała.

Fix AGD specjalizuje się w naprawie pralek, ale dobrze sobie radzi również z innymi urządzeniami - suszarkami, lodówkami, zmywarkami, piekarnikami czy płytami indukcyjnymi. Do jednej z wielu zalet firmy, można zaliczyć wykonywanie wiarygodnej diagnozy sprzętów. Celem pracowników nie jest działanie szybko i niedokładnie, a sprawnie i z korzyścią dla budżetu domowego klientów. Serwis urządzeń jest wykonywany profesjonalnie. Można się o tym przekonać, czytając opinie o firmie i sprawdzając jej wysokie oceny w Mapach Google. Usługi Fix AGD zostały już docenione przez wiele osób na Śląsku.

Naturalne jest to, że ludzi szukają ofert serwisów w jak najniższej cenie. Jednak należy pamiętać, że często niska cena jest równoznaczna z niską jakością. 

Kiedy zwracamy się o pomoc w naprawie sprzętu do firm lub osób, które oferują usługi w cenie do 50 zł, musimy liczyć się z tym, że diagnoza przez nich postawiona może okazać się nietrafna. Zmywarki, pralki, lodówki czy płyty indukcyjne są skomplikowanymi urządzeniami, posiadającymi bardzo rozbudowany mechanizm sterowania. Oznacza to, że aby serwisant dobrze zorientował się, która część jest niesprawna i jak ją należy naprawić, musi posiadać dużą wiedzę. Na pewno wiele osób zetknęło się z sytuacją, gdy wezwany fachowiec, który pobiera bardzo niską stawkę za usługę, zawyrokował bardzo duże koszty naprawy. Według niego, naprawa danej pralki, zmywarki czy suszarki, jest nieopłacalna, bo wymienić trzeba uszkodzony moduł, który kosztuje połowę wartości pralki. A do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty serwisu.

Takie sytuacje nie należą do rzadkości, a niestety powinny. Wielu tanich serwisantów stawia błędne diagnozy. W wielu sytuacjach można by uniknąć zakupu nowego sprzętu i dodatkowych obciążeń naszych portfeli.

Wizyta specjalistów z firmy Fix AGD, już razem z naprawą danego sprzętu, może kosztować do 150 zł. Często zdarza się tak, że to wcale nie moduł jest uszkodzony, a należy jedynie wymienić jakąś część lub przetarty kabel. Jest to zdecydowanie bardziej korzystne dla naszego budżetu domowego, niż skorzystanie z usługi taniego serwisanta, który poleci nam kupić nowe urządzenie. 

Niestety obecnie na rynku jest wielu amatorów, którzy nie mają wystarczającej wiedzy o sprzętach AGD, chcą dokonać naprawy po kosztach, na czym często tracą klienci. Dopiero prawdziwy fachowiec złota rączka, będzie w stanie dokonać naprawy, która usatysfakcjonuje zarówno jego, jak i osobę, która go wezwała.

Fix AGD oferuje pomoc w naprawie sprzętu marek: LG, Bosch / Siemens, Ariston / Indesit, Electrolux, Whirlpool, Candy, Amica, Samsung, Mastercook, Gorenje, Miele.

Dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na wybór serwisu, kilka najważniejszych punktów o firmie Fix AGD i dlaczego to właśnie wybór jej będzie bardzo korzystny:

  • pracownicy dojeżdżają do domu klienta. Zarówno dojazd, jak i diagnoza, jest już w cenie.
  • pracownicy firmy są doświadczonymi fachowcami, dzięki czemu realizują serwis w krótkim czasie.
  • uszkodzone urządzenie nie będzie wędrowało po wielu serwisach. Naprawa jest wykonywana u klienta.
  • na realizowaną naprawę, klient dostaje gwarancję.

Dla osób ze Śląska, Fix AGD będzie bardzo dobrym wyborem. Pracują tam tylko fachowcy, którzy w krótkim czasie, dokonają trafnej diagnozy sprzętu i równie szybko go naprawią w domu klienta. Ten serwis AGD z pewnością nikogo nie zawiedzie. 

https://tromil.pl/naprawa-agd-katowice/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.