Wiadomości z Rybnika

Manekiny dziecięce - kiedy warto je wprowadzić na witrynę?

  • Dodano: 2019-12-05 08:45, aktualizacja: 2019-12-05 09:01

Manekiny dziecięce może nie są pierwszym skojarzeniem, jakie mamy z manekinami, jednak są równie ważne, jak inne rodzaje manekinów. W sklepach poświęconych wyłącznie odzieży dziecięcej są oczywistością, czy warto jednak inwestować w nie prowadząc sklep dedykowany głównie dorosłym?

Otwórz się na najmłodszych klientów

Wyobraźmy sobie następującą sytuację: sklep prowadzi sprzedaż ubrań dla pań i panów, jednak na wystawie widoczne są tylko manekiny damskie. Ilu mężczyzn wejdzie do takiego sklepu szukając czegoś dla siebie? Z tego samego powodu, jeżeli mamy w asortymencie odzież dla dzieci, warto ją wyeksponować na wystawie. Dzięki temu, jeżeli rodzina będzie chciała poszukać czegoś w jednym sklepie, będzie wiedziała, że znajdzie u nas coś dla każdego. Oprócz tego ustawienie manekinów dziecięcych sprawi, ze dzieci poczują się również jak pełnoprawni klienci sklepu, widząc propozycje dla siebie już przy wejściu.

Rodzaje manekinów dziecięcych

Podobnie jak w przypadku manekinów przedstawiających dorosłe osoby, istnieje wiele rodzajów manekinów dziecięcych, które można dopasować do różnych stylów. Najbardziej uniwersalne są nowoczesne manekiny z możliwością ustawienia dowolnej pozycji, ale i wśród tych można przebierać – niektóre są bardzo realistyczne, inne – bardziej abstrakcyjne – pozwalają wyeksponować ubrania bez zwracania nadmiernej uwagi na „twarz” manekina. Niektórzy właściciele sklepów wybiorą manekiny dziecięce w stylu retro, które świetnie sprawdzą się w przypadku autorskich stylizacji nie tylko nawiązujących do dawnej mody, ale także – na zasadzie kontrastu – do najnowszych projektów.

Manekiny dziecięce – gdzie szukać?

Jak każdy szczegół wystroju sklepu, odpowiednio dobrane manekiny dziecięce mogą zaważyć o wrażeniu, jakie na klientach wywrze wystawa. Każdy wie, że sam towar, nawet najwyższej jakości, to nie wszystko – liczy się także właściwa jego ekspozycja. Dlatego szukając manekinów warto przejrzeć oferty najlepszych producentów, np. https://sklep.moremannequins.pl/manekiny-dzieciece.5 Dobrze dobrane manekiny to inwestycja w wizerunek sklepu, która z pewnością się zwróci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.