Wiadomości z Rybnika

Ładowarki kołowe Atlas Poland

  • Dodano: 2019-10-30 13:00, aktualizacja: 2020-06-02 09:03

Atlas Poland to firma z długoletnią tradycją. Specjalizujemy się  w produkcji i sprzedaży sprzętu budowlanego renomowanych marek ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald jak również SMP. W swojej ofercie posiadamy wiele modeli ładowarek kołowych, które są niezbędnymi maszynami podczas różnego rodzaju prac budowlanych i naziemnych.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim doskonale wykwalifikowani pracownicy, rzetelność i pełny profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

Każdego dnia od ponad piętnastu lat budujemy świadomość naszej marki. Partnerskie stosunki z licznymi przedsiębiorstwami z różnorodnych gałęzi przemysłu, pozwoliło wypracować nam najbardziej optymalną ścieżkę kontaktu. Świadczymy w pełni kompleksowe usługi. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego też wspólnie wybierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt do zlecenia, a z naszej strony zapewniamy również o przejęciu całkowitej odpowiedzialności za obsługę techniczną.

Ładowarki kołowe.

ładowarki kołowe (https://www.atlas-poland.pl/ ) są niezwykle przydatnym sprzętem, który doskonale sprawdza się w pracach na budowach, gdzie zazwyczaj przeładowywana jest bardzo duża ilość materiału. Są wielozadaniowe i charakteryzują się ogromną skutecznością, dlatego też są to maszyny multifunkcyjne.

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli ładowarek kołowych, które różnią się między sobą specyfikacją i konfiguracjami. Dzięki temu można bardzo szczegółowo dobrać najbardziej odpowiedni model do zaplanowanych działań.

Specyfikacja ładowarek kołowych - osprzęt.

Ładowarki kołowe to samojezdne maszyny o podwoziu wyposażonym w koła a także stosunkowo dużą łyżką zamontowaną z przodu pojazdu, której głównym zadaniem jest przemieszczanie i przeładowywanie materiału.

Dostępny osprzęt występuje w różnych konfiguracjach i wielkościach, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększono funkcjonalność ładowarek kołowych.

W naszej ofercie posiadamy również inne przydatne elementy osprzętu, który można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Dodatkowe elementy, które umożliwiają podnoszenie lub nawet wyrównywanie terenu.

Ładowarki kołowe są niezwykle przydatnymi maszynami, które jednocześnie są bardzo wielofunkcyjne. Znalazły zastosowanie w wielu pracach na budowie. Wyposażone w wygodną i bezpieczną kabinę przeznaczoną dla operatora, w której zapewniono komfort w zarządzaniu pracą całej maszyny.

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej usprawnić wykonywanie wszelkich zleceń można ładowarki kołowe wyposażyć w oświetlenie, które umożliwi pracę po zmierzchu. Wysięgnik hydrauliczny, z kolei odpowiada za kierowanie ruchami zamontowanej łyżki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ładowarki kołowej.

W związku z tym, że ładowarki kołowe występują w różnych konfiguracjach, wybór tej najbardziej odpowiedniej może wydawać się dosyć trudny. Dlatego też proponujemy skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych pracowników, którzy z chęcią pomogą dobrać sprzęt do wymagań.

Jednak jest kilka istotnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o wyborze maszyny.

Pierwszą z nich jest określenie wagi i niezbędnego rozmiaru ładowarki. To te parametry w głównej mierze decydują o powodzeniu wykonania zlecenia. Możliwości jest naprawdę sporo, bowiem Atlas Poland oferuje ładowarki kołowe o wadze z przedziału od 2 do nawet kilkunastu ton. Mniejsze modele najlepiej sprawdzą się przy pracach bardziej kameralnych, na prywatnych budowach czy też pracach drogowych. Charakteryzują się zwrotnością i większą mobilnością przez co prace są szybciej wykonywane. Ładowarki kołowe o większej wadze rekomendujemy do prac w składach różnorakich materiałów i w kopalniach odkrywkowych gdzie liczy się ogromna wydajność pracy a materiału jest naprawdę sporo.

Kolejnym ważnym aspektem jest ładowność a także udźwig, który należy dopasować do zlecenia. Przydatne jest zastosowanie wymiennych wysięgników jak również dodatkowy napęd. Napęd jest niezwykle istotny. Ilość napędzanych osi, wielkość kół, a nawet rodzaj zastosowanych opon oraz dodatkowe funkcje jak np. blokada. Są to kwestie, które mogą przeważyć o powodzeniu prac.

Ważne jest również sprawdzenie a następnie ocena czy zasięg łyżki będzie odpowiedni i wystarczający do zlecenia. Łyżki są bardzo funkcjonalne, umożliwiają ruchy na boki jak również w pionie co pozwala na sprawniejsze przeprowadzenie prac.

Warto również zapoznać się z kabiną operatora. Wygoda i multizadaniowość to niezawodne cechy, które doskonale sprawdzą się w trudniejszych warunkach.

Szeroka oferta Atlas Poland.

Atlas Poland oferuje bogatą ofertę sprzętu budowlanego skierowanego do wykonywania prac naziemnych. Dzięki temu, że posiadamy wiele modeli maszyn przemysłowych takich jak:

- maszyny dwudrogowe rekomendowane do prac na torowiskach, 

- specjalistyczne maszyny dedykowane do przeładunku,

- koparki kołowe oraz gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- maszyny do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce,

możemy zagwarantować najbardziej optymalne dopasowanie sprzetu do planowanych prac. Nasz klient zyskuje tym samy gwarancję szybkiego i efektywnego przeprowadzenia zlecenia.

Kupno czy może wynajem?

Możliwości finansowania jest równie dużo co specyfikacji dostępnych w naszej ofercie ładowarek kołowych. Zakup gotówkowy lub bezgotówkowy wydaje się być dobrym pomysłem, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którym inwestycja w specjalistyczny sprzęt stosunkowo szybko się zwróci. Oferujemy również kredytowanie w postaci gotówki lub kredytu pod zastaw.

Jednak należy mieć na uwadze, że zakup takiej maszyny do dość duży nakład finansowy. Dlatego też warto się zastanowić, czy nie lepszą i bardziej dogodną opcją jest wynajem niezbędnej do planowanych prac maszyny. Doskonale się sprawdzi jeśli planowane są krótkoterminowe prace a nie ma potrzeby zakupu sprzętu na własność.

Niezależnie od wyboru, gwarantujemy minimum formalności, tak aby w jak najszybszym czasie można było zacząć wykonywanie planowanych prac.

Czy warto szukać sprzętu przez Internet?

Internet to źródło wiedzy. Prawie dwie trzecie Polaków jest aktywnych w sieci. Naszym zadaniem jest dostarczenie niezbędnych informacji, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Oferujemy wiedzę o sprzęcie budowlanym i liczne wskazówki na co zwrócić uwagę podczas wyboru. Staramy się, aby regularnie dostarczać naszym klientom informacje, które mogą przyswoić bez wychodzenia z domu.

Wybór jest ogromny a ostateczna decyzja należy do klienta. Zapraszamy serdecznie w nasze progi.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale również klientów indywidualnych, a dzięki naszemu poradnictwu każdy z naszych klientów może liczyć na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.