Wiadomości z Rybnika

Kamerzysta na wesele - czy warto zatrudnić?

  • Dodano: 2017-11-14 09:15

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem kamerzysty na wesele? Zobacz, dlaczego zdecydowanie warto to zrobić!

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Planujemy, by ta uroczystość była wyjątkowa — wybieramy piękną sukienkę, dekorujemy salę, dbamy o muzykę i całą resztę oprawy, by później zachować wspomnienia z tych chwil. Nic dziwnego, że bardzo często zatrudniamy fotografa i kamerzystę, by uwiecznili te wyjątkowe momenty.


Dlaczego warto zdecydować się na kamerzystę?

Pary bardzo często zastanawiają się, czy zdecydować się na kamerzystę. Oczywiście ten wybór wiąże się z większymi wydatkami, jednak jest on jedną z najlepszych inwestycji, jakie można zrobić. Dobry kamerzysta uwieczni wyjątkowe momenty wesela, jak i ślubu. Tym samym to pamiątka, z której będziesz cieszyć się przez całe życie. Wspomnienia z czasem blakną, jednak film od kamerzysty sprawi, że Twoje na zawsze pozostaną intensywne.


O czym pamiętać, przy wyborze kamerzysty?


Przy wyborze kamerzysty warto kierować się jego doświadczeniem, jak i estetyką prac. Ta powinna być spójna z tym, co podoba się parze — tylko wtedy można mieć pewność, że materiał końcowy będzie zachwycał! Jeśli lubisz podążać za najnowszymi ślubnymi trendami i chciałabyś mieć np. ślubny teledysk, to wybierz kamerzystę, który lubi nowinki i takie teledyski już wykonywał. Przed ślubem warto spotkać się z kamerzystą, porozmawiać o swoich oczekiwaniach — im więcej na ten temat powiemy, tym lepiej! Rozsądnym pomysłem jest także podpisanie umowy, która rozwieje wątpliwości i ustali konkretne zasady współpracy. 


Jak znaleźć dobrego kamerzystę?


Szukając kamerzysty, warto zapytać o polecenia swoich znajomych, którzy niedawno mieli ślub. Jeśli Ci jednak nikogo nam nie poleca bądź sami nie do końca byli zadowoleni z usług swojego kamerzysty, to warto rozpocząć samodzielne poszukiwania na platformie ślubnej Wedding.pl, na której wystarczy wpisać konkretne miasto i zobaczyć listę kamerzystów z tej okolicy - https://wedding.pl/kamerzysta-na-wesele/rybnik.

Warto wybrać kamerzystę na ślub. Uwieczni on najpiękniejsze chwile w zupełnie inny sposób niż fotograf. Z pewnością taki film będzie Was później cieszył jeszcze wiele razy i sprawiał, że z rozrzewnieniem wspomnicie ten wyjątkowy dzień.

Foto: Unsplash.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.