Wiadomości z Rybnika

Jak wybrać nowy wózek dla malucha - spacerówkę?

  • Dodano: 2018-08-27 08:30, aktualizacja: 2018-08-27 13:51

Szykując wyprawkę rodzice mają do wyboru różne artykuły, które są proponowane przez wielu współczesnych producentów. Wielu producentów wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, by ułatwić codzienną opiekę nad dzieckiem.

Najważniejszą decyzją dotyczącą zakupów dla dziecka, to właściwy zakup wózka dla dziecka. Rodzice decydują się na wózek 2 w 1 głęboko-spacerowy. Wózek ten jest praktyczny i funkcjonalny, okazuje się łatwy w użyciu, w każdej chwili można wypiąć gondolę i wpiąć dołączoną do kompletu spacerówkę. Współczesne wózki są idealnie wyposażone, posiadają system zabezpieczeń jak pasy i hamulec, wyposażone są w system wentylacji.

Polecanym wózkiem spacerowym jest wózek Baby Jogger City Mini Single, trzykołowy. Posiada podwójne, amortyzowane, obrotowe przednie koło, które można zablokować, koło to sprawia, że wózek lekko się prowadzi. Jogger City Mini to wózek typowo miejski, ale nadaje się również poza miasto, sprawdza się na każdej powierzchni. Wózek ten nadaje się do połączenia z fotelikiem samochodowym Maxi-Cosi, Nuna oraz Cybex, niezbędne jest by dokupić odpowiednie adaptery, potrzebne do połączenia ze stelażem. Do wózka można dołączyć oczywiście gondolę, do wyboru są jej 3 rodzaje: Baby Jogger Gondola Twarda, gondola Kompaktowa i gondola Deluxe.

Oparcie wózka Baby Jogger City Mini jest komfortowe oraz wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewniają one dziecku maksymalne bezpieczeństwo, dobrze dopasowane i zapięte stanowią ochronę przed wypadnięciem dziecka z wózka. Oparcie Joggera jest wygodne i przestronne, dzięki czemu dziecko może wygodnie i komfortowo usadowić, a nawet przyjemnie zdrzemnąć się podczas spaceru. Z tyłu oparcia wózka jest niewielka kieszonka praktyczna na kilka małych drobiazgów. Tapicerka wózka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przystosowana jest w każdej chwili do czyszczenia. Do wózka można dokupić niektóre akcesoria takie jak: Baby Jogger tacka dla dziecka, śpiworek, dostawka do wózka.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.