Wiadomości z Rybnika

Idealnie dopasowane ubezpieczenie dla kampera

  • Dodano: 2018-11-23 10:45

Karawaning, czyli podróżowanie kamperem lub samochodem kempingowym to styl podróżowania jaki jest popularny również w Polsce. Jest to wygodne, komfortowe, a do tego nie ma żadnych ograniczeń – każdy może pojechać gdzie chce i kiedy chce. Niepotrzebne jest układanie planu jak z biurem podróży. Warto więc, będąc właścicielem kampera pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu.

Korzyści związane z ochroną ubezpieczeniową

Korzyści związane z ochroną ubezpieczeniową dla kampera są spore. W związku z tym, warto będzie przejrzeć stronę internetową https://www.motorhomeprotect.co.uk/motorhome-insurance/ by przekonać się, że proponowane tam ubezpieczenie jest najbardziej korzystne. Obejmuje ono bowiem pojazd wraz z jego wyposażeniem. Dlatego, można w pełni cieszyć się podróżą. Kompleksowe świadczenia obejmują: nieograniczone pokrycie ubezpieczeniowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej, pokrycie ubezpieczeniem rzeczy znajdujących się w kamperze aż do 3000 funtów, 6 miesięcy czasu na odbudowanie szkody, ochronę kampera do 150000 funtów, atrakcyjne rabaty dla stałych członków, szybkie oraz rzetelne rozpatrzenie wszystkich roszczeń wraz z wyrokami skazującymi. Każda umowa ubezpieczeniowa jest rozpatrywana indywidualnie, według określonych kryteriów.

Samochód kempingowy a kamper

Tradycyjne samochody kempingowe coraz częściej zastępowane są kamperami, które określa się jako „domy na kółkach”. Samochody kempingowe dzielą się na cztery kategorie:  autokary, klasa A, amerykański styl RV oraz pojazdy wyścigowe. Kampery nastawione są na luksus podróżowania. Są większe od samochodów kempingowych, a kabina kierowcy jest oddzielona od bogato wyposażonej przestrzeni życiowej. W kamperach można w tej chwili znaleźć lodówki, łazienki, piece oraz wiele innego wyposażenia, podnoszącego standardy podróży. Dlatego też kamper musi być odpowiednio ubezpieczony.

Wysokiej jakości ubezpieczenie obejmujące ochronę medyczną

Każdy właściciel ekskluzywnego kampera powinien zadbać o kompleksowe ubezpieczenie,
o szerokim zakresie ochrony. Ważne będzie zdecydowanie się na ubezpieczenie wyposażenia oraz na ochronę medyczną dla podróżujących. Dlatego należy opisać swój aktualny stan zdrowia oraz przedstawić wcześniejszą historię choroby, uwzględniającą stany przewlekle. Warto powiedzieć przedstawicielowi firmy ubezpieczeniowej, jakie mamy oczekiwania względem ubezpieczenia. To pomoże finalnie skonstruować umowę w taki sposób, by nie trzeba było niczym się stresować. Pozostanie jedynie czerpać radość z podróży.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.