Wiadomości z Rybnika

HoReCa – wszystko, co potrzebne do gastronomii w jednym miejscu

  • Dodano: 2022-02-24 07:00, aktualizacja: 2022-02-24 07:10

Odpowiednie wyposażenie restauracji, kawiarni, baru czy sali bankietowej to podstawa prowadzenia tego wymagającego biznesu. Lokale gastronomiczne mogą sprawnie obsługiwać gości, jeśli posiadają przystosowane zaplecze, wyposażone w wysokiej jakości urządzenia, akcesoria oraz meble ułatwiające organizację. Niektóre elementy są wręcz wymagane przez Sanepid. Sprawdź, w co zaopatrzyć lokale gastronomiczne oraz gdzie najkorzystniej zakupić niezbędne wyposażenie.

Rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

Jako biznesmen na pewno szukasz najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań dla swoich lokali gastronomicznych. Takie właśnie znajdziesz na MerXu (https://merxu.com/pl/). Platforma umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych transakcji zarejestrowanym użytkownikom – firmom, działającym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jedną z kategorii, na której producenci, hurtownicy lub dystrybutorzy mogą udostępniać swoje ogłoszenia, jest HoReCa. Platforma umożliwi Ci szybkie znalezienie tego, co potrzebujesz oraz zapewni dogodne warunki do przeprowadzenia całej transakcji. Każdy produkt jest dokładnie opisany, ale zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą po więcej szczegółów oraz wynegocjowanie korzystnych warunków. Na MerXu znajdziesz oferty od przedsiębiorców z Polski, a także z Węgier, Litwy, Rumunii, Estonii, Słowacji oraz Czech (https://merxu.com/cs/). Przejrzyj bogaty asortyment i zamów niezbędne wyposażenie do restauracji, kawiarni, sali bankietowych czy punktów sieci fastfood.

Co powinno się znaleźć w lokalu gastronomicznym?

Żadna restauracja, bar czy kawiarnia nie może funkcjonować bez odpowiedniego wyposażenia. W lokalu gastronomicznym przede wszystkim powinna się znaleźć lodówka, kuchenka gazowa, elektryczna albo indukcyjna oraz piec. Ich wielkość powinna być dostosowana do skali działania lokalu. Oprócz zlewu, którego obecność wymagana jest przez Sanepid, w lokalu powinna się znaleźć także zmywarka. Pracownicy powinni mieć także zapewnione miejsce do przygotowywania potraw, więc niezbędne będą blaty robocze. Warto również pomyśleć o sprzętach ułatwiających pracę, na przykład: piec do pizzy, patelnia elektryczna, czy obieraczka do ziemniaków oraz mniejszym AGD: mikserze, czy robocie kuchennym. Nie możesz również zapomnieć o garnkach o różnej pojemności i innych sprzętach kuchennych. Wszystko znajdziesz na MerXu: https://merxu.com/en/.

W przypadku prowadzenia sal bankietowych albo firmy cateringowych przydadzą się również bemary, witryny grzewcze oraz podgrzewane garnki na zupy, które zapewnią odpowiednią temperaturę podawanych dań. Na platformie znajdziesz także niezbędne sprzęty do wyposażenia lokali z fastfoodami, na przykład do kebabu, czy przygotowania chrupiących frytek.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.