Wiadomości z Rybnika

Fluiconnecto - eksperci od hydrauliki siłowej

  • Dodano: 2019-03-19 08:30, aktualizacja: 2019-03-19 08:39

Hydraulika siłowa to dziedzina obejmująca projektowanie układów hydraulicznych, jak i ich zastosowanie w praktyce. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wykorzystując takie elementy, jak siłowniki czy silniki hydrauliczne, można uzyskać energię mechaniczną. To właśnie zadanie dla ekspertów od hydrauliki siłowej.

Czym konkretnie się zajmujemy?

Zakuwamy węże i przewody hydrauliczne, a także przemysłowe, klimatyzacyjne czy pneumatyczne. Posiadamy w sprzedaży najlepsze przewody i akcesoria hydrauliczne. Oferujemy utrzymanie ruchu układów hydraulicznych w maszynach u naszych klientów. Oprócz tego znakujemy przewody, regenerujemy i produkujemy siłowniki hydrauliczne i robimy o wiele, wiele więcej...

Co charakteryzuje naszą firmę?

Po pierwsze czas - wszystko, czego potrzebujesz, a jest to związane z hydrauliką siłową, znajdziesz w naszej ofercie. Do tego zapewniamy pełną obsługę klienta i wsparcie w razie jakichkolwiek problemów. Kolejny element to oszczędność pieniędzy i świadomy wybór - przedstawiamy Ci zarówno oryginalne części, zamienniki, jak i szanse na ewentualne naprawy. To Ty decydujesz, z której opcji skorzystasz. Nasze części są oznakowane i bez problemu znajdziemy dla Ciebie nowy egzemplarz w razie awarii, a dowieziemy go do Ciebie w krótkim czasie. Posiadamy w końcu własny transport. Nasz sprzęt oraz usługi są w pełni ubezpieczone, co jest rzadkością w tej branży. Ciągle kształcimy się, uczymy, doszkalamy. Staramy się być zawsze na czasie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami.

Chyba udało nam się Cię przekonać?

Sprawdź więcej tutaj - https://www.fluiconnecto.pl/pl/c/61276/hydraulika-silowa/61278

System Manuli - znany i ceniony

Kompletny zestaw rozwiązań, najwyższe parametry pracy oraz wytrzymałość, która nie tylko spełnia, ale też przewyższa międzynarodowe normy - z tego słynie system Manuli. Często spotykanym defektem przewodów hydraulicznych jest ich awaryjność i krótka żywotność. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku mieszania komponentów od różnych dostawców. Dlatego proponujemy alternatywę - system Manuli to komplet oryginalnych i idealnie ze sobą współpracujących części. 

Dlaczego warto nas wybrać?

Historia naszej firmy sięga lat '90, kiedy to Manuli Rubber Industries zakupiło firmę Sonatra z Francji. Już kilka lat później zdecydowano się na ekspansję rynku europejskiego, a zaczęto właśnie od Polski. Firma wkraczała do kolejnych krajów, zapewniając jakość skupioną pod globalnym już brandem. Klienci cenią nas za wysoką jakość oferowanych usług, a także za rewelacyjne przewody hydrauliczne Manuli. Dziś jesteśmy obecni nawet na sąsiednich kontynentach, za każdym razem przyciągając zainteresowanie sprawdzoną ofertą.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.