Wiadomości z Rybnika

Dzięki Eat Fit mogłam zostać weganką

  • Dodano: 2022-08-26 06:00, aktualizacja: 2022-08-26 06:13

Dieta pudełkowa od https://eatfitcatering.pl okazała się w moim przypadku strzałem w dziesiątkę. Po kilku miesiącach jej stosowania sporo się w moim życiu zmieniło. Na lepsze? Oczywiście! Catering dietetyczny pomógł mi wyeliminować nawyki żywieniowe, których wcześniej się wstydziłam. Dzięki Eat Fit jem bardzo zdrowo i naprawdę tak, jak chcę! Wreszcie zostałam weganką - tak jak marzyłam. Dieta wegańska od Eat Fit obfituje w przepyszne i sycące posiłki. By dostarczać sobie odpowiedniej ilości białka, wcale nie potrzebujesz jeść mięsa - dzięki dobrze zbilansowanej diecie z cateringu dietetycznego możesz w pełni świadomie i bez żadnych negatywnych konsekwencji pozwolić sobie na niejedzenie mięsa i wszelkich produktów odzwierzęcych.

Dieta wegańska – wreszcie udało mi się na nią przejść!

Od wielu lat nosiłam się z zamiarem przejścia na dietę wegańską. Niestety, brak czasu na gotowanie, a także, nie oszukujmy się, brak jakichkolwiek chęci i zapału do siedzenia przy garach, sprawiał, że szłam na żywieniowe kompromisy i jadłam produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak nabiał, jajka, miód, czy nawet od czasu do czasu zdarzało mi się zjeść jakąś rybę. Jedzenie pudełkowe od Eat Fit Catering pomógł mi z tym skończyć. Teraz mogę wreszcie jeść zgodnie ze swoim sumieniem i indywidualnym systemem wartości. Moja dieta nie krzywdzi żadnych zwierząt.

Catering dietetyczny Rybnik z dostawą sprawił, że w łatwy sposób mogłam uzyskać to, o czym marzyłam od dawna: przejście na totalny weganizm. Żadnych kompromisów! Jedzenie zdrowe, pyszne, a przy tym w pełni wegańskie.
Każdemu, kto jest wrażliwy na los zwierząt, polecam dietę wegańską. Przejście na nią wcale nie oznacza, że mamy rezygnować z wykwintnych dań i ciekawych smaków. Wręcz przeciwnie! Otwierają się przed nami nowe kulinarne możliwości. Trzeba jednak pamiętać, by suplementować witaminę B12. Nie zaszkodzi także zażywać witaminę D3, zwłaszcza w pory nie obfitujące w słońce.

Dzięki Eat Fit jestem fit!

Dzięki diecie pudełkowej trzymam się w zdrowiu i dobrej formie. Wcześniej jadłam często nieregularnie, a jedzenie, które spożywałam, było, delikatnie rzecz ujmując, średniej jakości (tak, niestety bywały to fast foody). Dzięki cateringowi dietetycznemu z dostawą Eat Fit moje nawyki żywieniowe zmieniły się o 180 stopni. Dbam o siebie, odżywiam się zdrowo i regularnie, mam więcej ochoty na wysiłek fizyczny, co za tym idzie – lepiej mi idzie dbanie o wagę. Jedzenie pudełkowe potrafi czynić cuda!

Mam nadzieję w przyszłości namówić innych członków mojej rodziny na dietę wegańską. Weganizm nie taki straszny, jak go malują – wystarczy się przemóc i spróbować, a potem idzie już z górki! Każda miłośniczka i miłośnik zwierząt będzie dumny z wyboru takiej diety, a przy tym będzie mógł o siebie zadbać (nie od dziś wiadomo, że mięso w nadmiarze jest bardzo niekorzystne dla zdrowia).

Jeśli tak jak ja nie cierpisz gotować, a marzysz o przejściu na weganizm, wypróbuj dietę wegańską z Eat Fit – nie pożałujesz! Żyj zdrowo i świadomie! Dbaj o siebie, dbaj o zwierzęta, dbaj o klimat.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.